Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok olyan ebédet,...

Ajánlanátok olyan ebédet, amit a 11 hónapos gyerekemmel közösen ehetünk? Recept nem szükséges.

Figyelt kérdés
Ha magunknak főzök, mindig csak olyan jut eszembe, amiből ő még nem ehet, mert tej, tejföl, tojás stb. van benne. És jó lenne, ha nem kéne mindig külön főzni.
2011. márc. 7. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


10 hónapos kisifam a következőket ette már:

Durumtésztából pár dolog pl. sajtos makaróni vagy túrós tészta, csak neki tejföl helyett joghurtot adj hozzá. Bolognai spagetti, krumplis csusza.

Ha csak tojássárgájával készíted, mehet a fasírt, paradicsomos húsgombóc. Pörkölt, gulyásleves, paprikás krumpli (kolbász nélkül). Én már adtam neki rakott zöldbabot is, csak odafigyeltem, hogy ne a tejfölös részből.

Vasárnap zöldséges csirkét ettünk patiszonnal, paradicsommal és cukkinivel, nagyon ízlett neki is.

2011. márc. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
almás csirke, barackos csirke, durumtészta, paradicsomos reszelt répás cukkinis szósszal, rizseshús kevésbé fűszeresen, paradicsomleves, zellerkrémleves
2011. márc. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!