Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valami érdekes/vicces...

Van valami érdekes/vicces alvási szokása gyermekednek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam imádja a "Mazsola és Tádé" c. mesét. Beszél álmában most már egyre gyakrabban észre veszem :) Nem rég óta beszél és még baba nyelven.

És most volt pont amikor bementem hozzá felemelte a fejét és különféle hangsúlyban mondogatta,hogy tádé tádé . Olyan édes volt majd meg zabáltam :)

2012. júl. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

3 éves a kisfiam, születésekor kapott egy óriási macit, mostanában azzal alszik , átfogja a nyakát, és szinte betakarja a gyereket. a dög melegben, alig vártam, hogy elaludjon, hogy leszedhessem róla, mert aláizzad.

egyébként ő is beszél álmában, veszekszik a mamáék kutyájával, vagy a játszótéri kislánnyal :D

2012. júl. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Az én lányomnak(22 hónapos)az a szokása,hogy amíg el nem alszik 2 cumi kell neki és kb 5 másodpercenként cserélgeti őket:)

Ő is szokott álmában beszélni(a saját kis nyelvén)meg sokszor nevet álmában:)

2012. júl. 12. 16:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A fiam (4 lesz szeptemberben) minden délután begyömöszöli a párnáját és a maciját a pólója alá. Azt mondja "nagypocak". És így alszik el háton fekve. Minden délután :)

Szerencsére megérti, hogy este be kell tűrni a pizsit, hogy ne lógjon ki a dereka éjjel, így este nem csinálja.

2012. júl. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A cumicserélgetés aranyos :) Meg persze a többi is csak erről eszembe jutott amikor egyszer elővettem kb 5-6 cumit és a bőség zavarában meg örömében egyiket cserélte a másik után és olyan kis cuki volt ő is :)
2012. júl. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!