Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen lehet kilakkozni...

Mennyi idősen lehet kilakkozni egy kislány körmét?

Figyelt kérdés
Még nem aktuális,de kislányom mindig áhitattal nézi kilakkozott körmeim.ti mikor festettétek ki babátoknak először?létezik gyerek körömlakk?
2012. júl. 12. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Amikor lesz türelme megvárni, amíg megszárad, és nem nyalja le. Szerintem kb. 4-5 évesen. De akkor sem rendszeresen, csak játékból, néha.
2012. júl. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Igen a tescoban vannak direkt kislányoknak való pipere cikkek ott válogathatsz, és olyan 4-5 évesnek való először kifesteni játékból.
2012. júl. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
nekem a fiam ácsingózott a lakkra. A lábán kifestettem. Egyszer, azóta megnyugodott és nem kell neki többször szerencsére.
2012. júl. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
ja, ő 3 éves volt.
2012. júl. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

igen, én is azt mondom, hogy amikor már legalább 4-5 éves, mert hirtelen bekapja és lenyeli , jaaaaaj

egyébként , csak otthoni viseletre csináljátok, láttam már óvodába menő kislányt rikító rózsaszín körmökkel, szerintem ez nem helyénvaló, de mindenkinek a maga döntése...

2012. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
még csak 1 éves múlt a kislányom úgyhogy ez még várat magára.. de szerintem őt is addig fogja érdekelni,míg egyszer ki próbálhatja aztán ezt is megunja :))köszönöm a válaszaitokat!
2012. júl. 12. 21:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Fú, én is csak otthon játszanék ilyet a lányommal! Látok játszótéren kifestett körmű gyerekeket, és annyira nem tetszik!! Lehet, hogy maradi vagyok...
2012. júl. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!