Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kenyeret lehet adni 7...

Milyen kenyeret lehet adni 7 hós babának?

Figyelt kérdés

Úgy értem rozsosat is, vagy csak sima fehérkenyeret?

Azt vettem észre nem igazán érdekli már a babakaja,kicsit komolyabbra vágyik! :) Kinézi a szánkból a kaját. Kekszet már régóta kap. Valamelyik nap pici piskótát is adtam.


2012. júl. 12. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a kenyérrel várj még, inkább egy kis kiflivéget, zsömlét adj neki, esetleg kenyérhéj amin tud cuppogni.
2012. júl. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én kétszersültet adok neki és megőrül érte:) még tényleg csak a keményebb végeket add neki, és én úgy gondolom, hogy ne túl sok finomlisztes legyen. őszintén bevallom, véletlenül magvas kétszersültet vettem és azt eszi. látszólag nem lett tőle baja. miközben mi eszünk, őt is az asztalhoz ültetjük és adok neki kétszersültet, amivel elég jól elvan és nem próbálja végig a mi kajánkat megszerezni
2012. júl. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De az nem kemény? És ha letörik a szájába 1 nagyobb darab?

Egyébként miért a keményebb széleket kell adni nekik? A kenyér puha része nem jó,ha én adom a szájába a pirinyó falatokat?

2012. júl. 12. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!