Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom lábat feltörte az...

Kislányom lábat feltörte az új szandalja. Mezítláb volt rajta tegnap, zokni nelkul. Innentől akkor csak zoknival tudom majd raadni? Vagy betörik majd?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 29. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Kalapáccsal ütögesd meg a kérgét, hogy megpuhuljon.
2012. ápr. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az én fiamét a szíj törte föl. zokniban. akkor nem lesz jó neki még zoknival se vagy csak túl szorosra húztam a tépőzárat? azt hiszem, műbőr ráadásul :-( bocs, h nem a kérdésre válaszoltam, de elég kezdő vagyok a kérdésben
2012. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szandált zoknival hordókat börtönnel büntessék!
2012. máj. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Szerintem is borzalmas, de jelen pillanatban a seb miatt muszáj. Ha meggyógyul, akkor nem adok rá. Csak nem tudom, ezt a szandit rá tudom-e adni kesobb is.
2012. máj. 3. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!