Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves a kislányom és most...

1 éves a kislányom és most indult el úgy rendesen. Miben legyen itthon? Mezitláb vagy cipőben? Mindenki mást mond. Nekem a mezitláb lenne az egyértelműbb de elbizonytalanodtam. És télen? Valami kell majd a lábára a lakásban is.

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekünk volt rossmannos szilikontalpu jo vastag zoknink,egy ezres volt a 4 pár.
2010. okt. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia egyértelmüen cipőben hogy megtanulja a járást benne!!

Nekem a kisfiamon már amikor elkezdett mászni adtam rá ilyen kis könnyü kocsicipőnek nevezett puhatalput!!szép estét

2010. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kisnita ***** válasza:
Az enyém vastag csúszásgátlós zokniban szaladozik. A cipőt nem tartom jónak, minél többet van szabadon a lába annál jobb.
2010. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Két gyerekem van, mikor elindultak akkor szandit adtam rájuk a lakásban is.
2010. okt. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 gyerekem van és gyógytornász vagyok. A szandit bentre egy járni tanuló gyereknél nagyon nem tartom jónak, még akkor sem ha hiper szuper gyerekcipő. A legjobb a csúszásgátló zokni vagy a mezítláb. (nyáron ugye)
2010. okt. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
cipőre szavazok.Vagy fele fele arányban
2010. okt. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A mezitlábat úgy értettem hogy zoknival. :) Most vastag csúszásgátlós zokniban jön-megy, de akkor nem adok rá cipőt bentre.
2010. okt. 24. 20:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem erősen cipő ajánlott. én sem tudtam akkoriban, de nagyon örülök, hogy a cipő mellett döntöttünk. Gyönyörűen tartotta a bokáját, és 16 hónaposan nincs lúdtalpa és nagyon szépen kialakult a lábboltozata.
2010. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11 hónapos a kisfiam, de ő is vagy csúszágátlós zokniban van egy kis vászoncipőben van benn. Többnyire a cipőt adom rá, mert ő is közlekedik már mindenfelé a lakásban és azért a járólap ahhoz hideg szerintem, hogy akár órák hosszat, azon sétafikáljon.
2010. okt. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vicces, hogy a gyógytornász leírja hogy mezítláb, de a sok okos anyuka mindenképp a cipőt javasolja...

A gyerek lábának az a legjobb, ha mezítláb van, nem a cipőtől fog kialakulni a lábboltozata, és nem a mezítláb járástól lesz lúdtalpas. Mezítláb, és az a legjobb, minél változatosabb textúrájú a talaj amin jár, de nyilván ez lakásban nehezen megoldott, viszont nem lehetetlen.

2015. jan. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!