Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik Fisher Price zsiraf...

Melyik Fisher Price zsiraf lenne jobb egy felfedezo fiubabanak?

Figyelt kérdés

Het honapos mult a fiam, e ketto kozott nem tudok pillanatnyilag valasztani:

Elso: [link]

Masodik: [link]


Az elsobe harom golyot kell betoltenie, amelyek alul kigurulnak, zenel es villog, a masodikba kockat kell dobalni.

A masodikhoz ot kocka van, amelyek kulon-kulon is hangot adnak ki, elvileg a zsiraf nyakanal egymasra lehet oket pakolni, vagy pedig beledobni es amikor leernek, akkor zenel a zsiraf.


2009. júl. 12. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én néhányszor mondtam olyat, hogy a FP "mongyon le". Tapasztalatom szerint jóval későbbi életkorban tudott rendeltetés szerűen játszani az ilyen csoda játékokkal mint ahogy a játék ajánlása szólt. Egy pakolgatós korszakát elő 8-10 hónapos kb. ugyanannyira, vagy többre értékel pár pille palackot, háztartásból kiszelektált kisebb-nagyobb műanyag edényt mint egy készségfejlesztőnek mondott játékot. Másfél évesen olyan szinten szerelmesedett bele a nagymamánál az új TV dobozába, hogy haza kellett hoznunk a dobozt. Én vágtam a itthon ajtót,ablakot a dobozra és az volt a játszóházikónk. Azt már csak halkan teszem hozzá, hogy mindenféle nyihogós, zenélős játék gyártójára időnként sok "szeretettel" szoktam gondolni.
2009. júl. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sokáig én úgy vélekedtem, hogy nem fogunk ilyen csodajátékokra költeni, meg úgy általánosságban játékokat is csak ritkán veszünk, mert kaptunk elég sokat. De készségfejlesztő nem igazán van, így általában én asszisztálok a fejlesztéshez. :-)

Viszont tegnap voltunk vendégségben egy párnál, akiknél egy éves a kislány és a fiam úgy rákattant az ehhez hasonló bedobálós játékukra, hogy alig tudtam elhozni, amikor indultunk haza. És tök jó volt látni, ahogy tapogatja, ismerkedik, majd felfedezi apránként (kicsit ügyetlenkedve babamódon), hogy mit is kell csinálni.

Úgyhogy úgy döntöttem, beruházok valamire, kipróbálom, hogy itthon is akkora sikere lesz-e a dolognak.

2009. júl. 12. 19:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a kocka bedobálós zsiráf van, imádja a kislányom.

Most lesz 7 hónapos, kb. 1 hónapja kapta, el is kezdtünk játszani vele. Néhányszor megmutattam, hogy hova kell dobni a kockákat, és már magától dobálta ő is. Igaz néha nehezen fogja meg a kis kezébe a kockákat, de bári jó, ami belefér a zsiráf fejébe. Nekünk bevállt.

De nem mondom hogy nem játszik el egy egyszerű műanyag pohárral is, de sztem kell neki "normális" játék is.

2009. júl. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

19:56-os vagyok!

Nézz körül teszveszen, ott is vannak Fischer Price játékok, van köztük új is, negyed áron.

2009. júl. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!

Kulfoldon elek, igy en az ebay-en nezelodok. Hasznaltat szeretnek venni mindenkeppen, mert ezek alig hasznalt babacuccok, es nagyon olcson lehet igy hozzajutni. Igy ha megsem hozna meg a vart hatast, akkor is csak amiatt fogok bosszankodni, hogy a helyet foglalja.

Most epp a kockadobalosra licitaltam mielott meg irtal kedves masodik, meglatjuk, hogy mi lesz belole.

2009. júl. 12. 20:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már beszereztem mind kettöt szúpi játék de én használtan veszek már csak müanyag játékot a golyosat 4000ft-ért posta nélkül, a kocka zsiráfosat 2000ft-ért 300ft posta én nem szorakozok a licitálos oldalakon!!!Babás oldalakon licit nélkül lehet vásárolni itt most nem szabad más oldalt ajálani de ha gondolod írd ki az email.és megírom az oldal címét .Most is vannak fönt ezek a játékok!!!
2009. júl. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor írom még: a golyos nagy és többzenét játszik gyönyörü a babával a fényképen. A kicsi ,kockás nagyon egyszerű nem olyan nagyszám de olcsob is.Kisgyereknek mind a kettö nagyon tetszik! Én is 7 hósan korában vettem még nem tud ülni de én mutatom neki és nagyon szereti.
2009. júl. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

20:32

leírnád a címet ahol lehet játékokat rendelni?

hahooooo@citromail.hu

köszönöm

2009. júl. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Meg is nyertem a licitet, egyenlőre a kockás lesz.

Köszönöm szépen annak az oldalnak a felajánlását, de előtte írtam, hogy mi külföldön élünk, kizárt, hogy ide kipostázzon bárki bármit és jobban megérje. Egyébként én szeretek licitálni, izgalmasnak tartom és szinte mindig sikerül olyat találni, amit olcsón meg lehet nyerni. Mármint nem csak játékból, hanem úgy mindenből általánosságban.

Például ez a zsiráf így átszámítva kb 3000 forint lett postaköltséggel együtt, ami itteni viszonylatban szerintem jó ár (egy normál órabér).

Köszönöm szépen a válaszokat!


Hátha visszanéztek, kérdezek még valamit: az ismerősünknél a labdás játék úgy nézett ki, hogy egy kis vonat volt, amibe fent be kellett dobni a labdákat és több funkcióban működött. Volt olyan funkciója, hogy forgatta körbe a labdákat, a baba látta, kivehette, ha nem vette ki, akkor ismét felkerült és ismét lejöttek körbe-körbe. Volt olyan funkció is, hogy hátul gurultak ki a labdák és a babának kell bedobnia ismét, hogy körbe menjenek. Ezen kívül lehetett álló helyzetben működtetni és úgy is, hogy ment előre a vonat. Zenélt is.

Sajnos nem tudom, hogy milyen márkájú. Ezt nem ismeritek esetleg?

2009. júl. 12. 22:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk van jó pár Fisher Price készségfejlesztő játékunk és az 1 éves lányom nagyon szereti.Zörög,zenél,szétszedhető,gurulós.Sokáig el tud vele játszani egyedül is és ha leülsz mellé közösen is tudtok mókázni.20:32-es válaszoló.Elküldenéd neken is az oldal linkjét?
2009. júl. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!