Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mászni tudó babátokat hogyan...

Mászni tudó babátokat hogyan teszitek ki a kertbe? Mellette ültök végig, hogy vigyázzátok mit csinál vagy járóka? Egyéb ötlet?

Figyelt kérdés
Ha én leteszem az udvaron a plédre mászni tudó babámat egyből lemászik róla és elkezdni a füvet tépkedni, enni stb. Nem tudom mit tehetnék, így végig ott kell ülnöm mellette. Ötletek vagy ez ilyen? (persze nem akarok messzire elmenni közben, csak mondjuk közben megöntözném a virágokat az ablakban, ilyesmi, de így 1 percenként vissza kell tennem a babát)

2012. júl. 13. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

nem hagynám ott a gyereket egy percre se nemhogy virágot öntöznék

vidd ki a járokát nem mászik el vagy ne csinálj aközbe semmi más mint vele mássz a fübe légy gyerek te is fedezzétek fel az udvart ha lemegy a takaróról lemegy nem nagy ügy!

2012. júl. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tavaly nyár végén nagyon sokat voltunk az óvodában a nagyobbik fiam volt beszoktatós, a kicsi akkor volt ilyen mászós. Hát az egész oviudvart végigmászta... állandóan a nyomában kellett lenni, mert ő is mindent megeszik... Nem tudsz mit csinálni, csak figyelni rá... Ha dolgod van az udvaron, megoldás lehet egy járóka vagy utazóágy az árnyékban amíg nem tudsz figyelni annyira.
2012. júl. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még én sem találtam jobb megoldást :-) Megyek utána.
2012. júl. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: az nem zavarna, hogy bejárja a kertet, csak mindent a szájába vesz.
2012. júl. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

en eBayen vettem hasznaltam egy rakas muanyag panelt (sajnos nem tudom a pontos nevet mert kulfoldon elunk). Igy korbetettem kint a kertbe egy jo nagy teruleten es leteritettem 2 takarot. Ebbe beleszoratam a jatekait, kis muanyag labdakat, jatszoszonyeget es egy rongy alagutat. Ebbe maszkalt fel ala. Atrnyekba volt egy nagy diofa alatt es imadta. Felreertes ne essek sosem hagytam egyedul de olyan jokat tudtam lazulni mellette amig o tett vett. Nem feltettem a futol vagy homoktol de ahogy a kerdezo irta csak folyamatosan enni meg legelni akarta es resen kellett lenni. Igy egy kicsit mindketten elvehzettuk kint az arnyekot anlkul, hogy pattani kelljen masodpercnekent. :) Ma mar 28 honapos es meg mindig szereti ezt a muanyag kacatot. :) Jelneleg a kismedenceje van benne meg par elszort auto meg egy sator. Szinte minden nap belemegy meg a mai napig es tesz, vesz, pakol. :)


Ilyen ez a mianyag akkarmi, kerestem rolla egy kepet:


[link]

2012. júl. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Látom mindenhol hasonló a probléma :-)


Kedves Utolsó!

Jó ötlet ez a műanyag elkerített rész. És ez egész évben kint van nálatok? Linket nem tudnál küldeni hol lehet ilyet rendelni?

2012. júl. 13. 12:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Én hagytam menni mindenfelé. Füvet megette, nem lett baja. A kavicsokat leszopogatta, kiköpködte. Hamar megtanulta, mit érdemes a szájába venni és mit nem. A kutyákon átmászott, az itatóvályúba meg bele... :)

10 hónapos volt, amikor olyan idő lett, hogy le lehetett tenni kint (tavaly márciusban).

Szerintem ezt nem kell túlparázni (pontosabban ezt sem...).

2012. júl. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Na nekem is ez a gondom, bár az én lányom még csak kezdett el mászni nemrégen, úgyhogy még nem nehéz utolérni :), rákerestem a google-ba

ezt találtam:

[link]


[link]

2012. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!