Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bele van írva valamibe a...

Bele van írva valamibe a babák vércsoportja? Ha igen hova?

Figyelt kérdés
Nekem 3és fél hónapos a lányom és ezen gondolkodtam mostanság, hogy még a vércsoportját sem tudom.Nincs benne a kis könyvében se.Nektek se?

2012. júl. 13. 20:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Biztos kórházfüggű is, de én úgy tudom, hogy drága is, azért nem automatikus. Lehet, ahol Te szültél, ott mindenkinek megcsinálják.

2012. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Férjem is és én is A -vércsop. a lányunk négy hónapos a kiskönyvébe van írva, hogy anyai köldöki vérből vizsgált vércsoport A poz.Záón is rajta van , Győrben szültem.
2012. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A lányom 2010 márciusában született,és sehova nincs leírva a vércsoportja! Sem a kis könyvben,sem a zárón.

RH+ vagyok,szerintem ezért nem nézték,én is úgy tudom hogy csak az RH- kismamának nézik!

2012. júl. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én is RH+ vagyok és az én lányomnak se nézték a vércsoportját,nincs is beírva se a záróra,se a kiskönyvébe.

De anno nekem sem volt sehol feltüntetve a vércsoportom,én is szülés előtti vérvételnél tudtam meg a sajátomat.

2012. júl. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

7. vagyok, megkérdezhetem mi a gond a válaszommal?


Nap, mint nap ezt csinálom, tudom talán, hogy mit miért írtam...

2012. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15-ösnek: kizárásos alapon a 8. lehetsz, a 7. ugyanis én vagyok, néztem is egyet, hogy hogyan írhattam én, amikor gép előtt sem voltam... :S :D És egyébként a pontozással ne foglalkozz, mindig van egy-két pengekezű, akik jönnek, és úgy pontozgatnak, ahogy kedvük szottyan. Volt egy fő- és egy alkérdés, én azokra válaszoltam, engem is lepontoztak, hát nabumm. :D


Kedves Kérdező! Ha rákeresel itt a vércsoport témára, elég sok kérdést kiad, hát, ugyanúgy vegyes válaszok vannak, mint itt. Én őszintén elképedtem, hogy nem mindenkinek adják ki ezt az infot, nem is értem, mi olyan titkos, illetve mi olyan drága ebben. Mivel nem eü-s vagyok, erre nem látok rá. Mivel a kiskönyvben van kijelölt helye ennek az infonak, nekünk meg meg is adták, bennem fel sem merült, hogy másoknál ez hiányozhat. Érdekes szituáció.

2012. júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!