Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős koruktól dobnak...

Mennyi idős koruktól dobnak valamibe valamit a babák?

Figyelt kérdés
jajjj, remélem érthető a kérdésem :(!
2011. okt. 30. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
9-12 hótól pakolásztak a gyerekeim. Bár ki jobban szeretnrk pl ruhásszekrény, konyha szekrény.
2011. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Forma bedobósra gondolsz?

Lánykám 9 és fél hónapos de még nem nagyon érdekli, csak a formákat rágcsálja és eldobja... Miért kérded? Te babád mennyi idős?

2011. okt. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 7 hónapos körüli volt mikor kapott egy FP elefántot és 8 honapos kora körül már elkezdte vagyis probálgatta beledobni a kockákat az elefántba.Valamikor sikerült valamikor nem de sokat játszott vele igy hamar rájött.
2011. okt. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem formabedobóra gondoltam. Kisfiam 7,5 hónapos, és tegnap egész este azzal játszott, hogy egy karikát dobált egy műanyag edénybe, majd kivette - majd megint beledobta... - kb. 20 percig el volt vele.
2011. okt. 31. 09:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Lányom nyáron állandóan a krumplikat pakolta ki a dobozból, aztán meg vissza. Ő is sokat elszöszölt vele. DE már előtte is imádta kiszedni a dolgokat ebből-abból.

Nem tudom mikor kezdte, de szerintem ős is kb. 7-8 hónaposan.

2011. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Enyém is ilyen 7 hó körül kezdte, azóta is ez a kedvenc játéka (1 éves volt a napokban).

Ki-be pakolászik kis tárgyat be a nagyobb tárgyba, tök cuki, ahol elszuttyog ezekkel :)

Vegyél ilyet a kisfiadnak:

[link]

Vagy ilyen egymásra egymásba rakható félgömböket vagy kockákat (talán 10 darabosak, játékboltban kb 900 ft egy készlet). Nagyon jó :)

2011. nov. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

megtaláltam, ezekre gondoltam:

[link]


ezek nagyon jó játékok, ezek a toronyépítők, mert a kisebbet belerakják a nagyobb darabokba és tök jól elvacakolnak vele :)

2011. nov. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!