Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom fején, hátul van...

Kislányom fején, hátul van egy "púp", olyan, mint amikor valamibe jól beüti az ember. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem észre, tudtommal semmibe nem ütötte be, leszámítva, amikor forgolódik, és mondjuk a parkettába beveri. De attól nem lehet ekkora! Ja, 8 hónapos. Holnap azért elviszem megmutatni a dokinak.
2011. jún. 13. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
dehogynem! enyémnek is ennyi idősen hatalmas púp volt a buciján mert forgás közben mindig ugyan oda koppan. már biztos fáj is neki így gyorsan rá fog jönni, hogy ne koccolja le a fejét :)
2011. jún. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tarkójánál van és mozgós? Az nagyon sok babának van, van, akinek felszívódik később.
2011. jún. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tényleg ettől lehet ekkora? Már úgy megijedtem, hogy nem tudom mitől van... Sokszor csinál olyat, hogy kezét lábát veri a szőnyeghez, vagy épp a pelenkázóhoz, és arra is gondoltam, hogy ilyenkor biztos a kis fejével is nyomja magát a földhöz, de ez nem olyan látványos, mint a kezek, lábak mozgása... A doki azért nem fog hülyének nézni...? jó, mondjuk nagyon nem érdekel.


Utolsónak: Nem az , amire Te gondolsz, ilyen is volt neki, de az kb fél centis volt, olyan zselé-szerű. Ha jól tudom még mindig van neki egy pici.

Köszönöm a válaszokat!

2011. jún. 14. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!