Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet édeskömény teán és...

Mit lehet édeskömény teán és vízen kívül adni a babáknak inni?

Figyelt kérdés
Édeskömény teát iszik már rég és azt olvastam, hogy nem szabad huzamosabb ideig adni.A hasfájása miatt kapta és sajnos a vizet már nem issza meg. Többször is próbáltam sajnos nem sok sikerrel.3és fél hónapos a babám.

2012. júl. 13. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
csipkebogyót
2012. júl. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A foreveres Aloe Blossom Herbal Tea-t. Nincs benne sem koffein, sem csersav, csak természetes összetevőt tartalmaz, nulla naptól kaphatja a baba és az emésztésére is jó hatással van, nálunk hasfájásra is bevált.
2012. júl. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nagyon híg almalevet javasolt a védőnő.

3,5hónaposomnak

2012. júl. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kamilla
2012. júl. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves Gabka77! Ilyen teát hol lehet kapni?Kipróbálnám.

Kedves utolsó válaszoló!Milyen almalevet adsz a babádnak?Ilyen sima boltit?És milyen arányban hígítod?

Köszönöm a segítségeteket:)

2012. júl. 14. 10:32
 6/8 A kérdező kommentje:
A mecsek baby-t adtam neki eddig.Hát most jöttem rá hogy attól van szorulása:S Kamilláról most olvastam hogy szárítja a beleket és szorulást okoz.Ebbe a teába van kamilla is.Amúgy is szorulásos a babám.Most már ez a 3.nap hogy nem kakilt és tápszeres :S Szóval a mecsek baby megy a kukába...
2012. júl. 14. 10:43
 7/8 anonim ***** válasza:

persze, lehet adni almalevet de az akkor hozzátáplálás, ha higítod is első nap 2 kiskanál, majd 4...

de ennyi idősen többet ártasz mint használsz.


kamilla tea akkor hashajtó ha teszel bele cukrot és valóban csak 3 napig lehet adni. 1 decihez egy kiskanál

gyógyszertárban lehet kapni laevolac szirupot, napi 5ml, nagyon hatásos, és szerintem sokkal jobb mint ha elkezdenéd az almalevet

2012. júl. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csipkebogyó, vagy bébiital.

Az én lányom is szorulásos volt, doki javaslatára elkezdtem a Kecskeméti őszibarack italt adni neki.

Egy hátulütője lett csak: másfél éves koráig nem volt hajlandó mást meginni, csak az őszilevet. :(

2012. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!