Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Édeskömény teát hol milyet...

Édeskömény teát hol milyet vesztek és hogy készítitek el babátoknak? Mennyit adtok belőle?

Figyelt kérdés

2012. júl. 11. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Lányomnak jobban fájt tőle a hasa, mint előtte, úgyhogy csak óvatosan vele szerintem.

Amúgy háromféleképpen próbáltam:

1. Én ittam Lactoherb teát, amiben szintén van édeskömény.

2. Lányom kapott Mecsek Baby teát.

3. Normális köményt főztem vízben. (pár szemet csak)

Egyik sem vált be, sőt még rosszabb lett.

2012. júl. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia. Kisfiam 4 honapos es imadja. Pici koraban egyszer egyszer fajt a hasa, akkor probaltuk.

En sima edeskomeny teat vettem tescoban- twinings-

Forralok vizet es egy filtert egy bogreben leforrazom, epphogy legyen szine, cukrot citromlet, semmi ilyesmit nem teszek bele, csak natur kapja a kisfiam. 150ml-t szoktam neki csinalni, es altalaban az el is fogy egesz nap. Most hogy a fogacskaja miatt nyuglodik, tobbet iszik es csak ezt hajlando meginni.

Nekunk bevallt, de mar en is hallottam hogy vannak babak akiknek nem hasznal, sot tobbet art.

2012. júl. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!