Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak vele?

Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
hason alszik a bébim 3hós.de éjszaka elmászik a kiságy végéig is amiért nem tud tovább menni sír.pedig alszik.alig vártam hogy végig aludja az éjszakát és egyben tudjunk aludni 5-6 órát de most ezért kell felkeljünk hogy vissza rakjuk az ágy elejébe.mindig ilyen lesz az éjszakája?miért ficereg ennyit?
2012. júl. 14. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, egy-két éjszakán belül megtanul kanyarodni. :) Nem vicc, nálunk is így volt. Most 8 hós a lányom, éjszakánként konkrét futamköröket nyom a kiságyban. :)
2012. júl. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem akarlak elkeseríteni, de az én babám lassan 4hós és egyáltalán nem tud kanyarodni.Ráadásul mióta a hasáról a hátára megfordul, azóta azért is sír hogy fordítsam vissza mert az még nem megy :) Nálunk is ez megy..Kitartás!
2012. júl. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
..illetve kanyarodik ő csak ha sarkot ér akkor jön a síírás..:)
2012. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. :) Mi úgy oldottuk meg a "sarokproblémát", hogy a kiságy négy sarkába egy-egy párnát, vagy takaróbombolyagot, hosszúkás plüssállatot tettünk - ezt csak akkor, ha van légzésfigyelőtök! - C-ívben rakva le. Így megoldódott a sarokprobléma, könnyebb volt kanyarodni. :)
2012. júl. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a mozgásfejlődéssel is kapcsolatban van, de a kúszás még kicsit korai neki. Azon viszont ne lepődj meg, ha kúszni-mászni kezd és álmában is gyakorolja, az én fiam csinált ilyet. Menni fog a fordulás is. Nálunk is volt többször, hogy reggel a fiamat "fejjel lefele" találtam meg az ágyban, pedig hálózsákban alatt. Na azzal küzdhetett rendesen szegény:-)
2012. júl. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!