Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Akiknek Fisher Price...

Anyukák! Akiknek Fisher Price bébihintája vagy pihenőszéke van, mennyire vagytok vele megelégedve?

Figyelt kérdés
Légyszi írjátok meg, hogy milyen típusú van nektek! Érdemes megvenni? Köszönöm!

2012. júl. 13. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


100% elégedett voltam vele, egy darabig etetőszék ként is használtuk, míg nem tudott ülni, mert dönthető.

Szeretett benne hintázni, elringatta, elaludt benne. A körforgón imádta, szép zenéket játszott.

2012. júl. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekünk ilyen van. Én szeretem, mert a délutáni alvásnál muszáj elkülönítenem a két gyereket (2,5 éves és 3 hónapos), mert ha a kicsi felsír a nagy is felébred és elkezd bőgni. A pihiszéket kiviszem a nappaliba, a kicsi ebben alszik egy-két órát. Teljesen vízszintesre dönthető, rezgős, az nekem nem volt szempont, hogy zenéljen is. A nagyobbik fiamnál hülyeségnek tartottam, neki Adamo hintája volt/van, de most szükségét éreztem, hogy vegyek és nem bántam meg, jól elvan benne a kicsi és a nagy is bele tud ülni, mert 18 kg-ig használható.

2012. júl. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen van:


[link]


Vagyis ilyen, aquariumos, csak ezzel a designnal már nem árulják:

[link]


Ez világít, zenél, gyerek is tudja irányítani, 4-5 hósan már húzgálták az enyémek, és akkor zenélt nekik.


A 3. gyerekem használja most, és még kibírna párat szerintem, mert semmi baja. A 9 kilós határt sem kell túl komolyan venni, mert nekem a 2,5 évesem rendszeresen hintázik benne, és bírja. Szóval szerintem megéri az árát ez a márka, nagyon örülök, hogy ezt vettük az első babánál.

2012. júl. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A 3. válaszolótól kérdezném, hogy a tiédnek dönthető a háttámlája? Rezeg is?
2012. júl. 13. 13:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem rezeg, hanem 7 fokozatban hintáztatja. (Mikor vettük, próbáltuk a rezgős székeket is, de jobban tetszett a babának ez az intenzívebb mozgás)


Újszülött kortól használható, tehát ugyanannyira fektethető, mint a fp pihiszékek vagy a többi hinta. Nem teljesen vízszintes egyik sem, van egy kis görbülete, de kényelmes az újszülöttnek is. Feljebb is lehet állítani, de nekünk ez valamiért kimaradt, nem szoktam. (egyébként épp ebben alszik a félévesem :) )

2012. júl. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tehát akkor 2 fokozatban dönthető? A játékokat és zenét szereti a babád? Bocsi, hogy ennyit kérdezek, de nem akarom elkapkodni a vásárlást. :) Lehetséges, hogy ezt fogjuk választani, árban is elég jó.
2012. júl. 13. 13:41
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is deluxe van amit az egyik válaszoló linkelt!Nagyon szerettük a fiam jókat aludt benne,a játékokat imádta cibálni,és szerette a fényjátékot sajnos már kinőttük 14 hónapos a fiam és kb 1 hónapja nem használjuk!én ajánlom!
2012. júl. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekunk rezgos pihenoszek van, szerettuik,etetoszek mellett a fiamnal kakiloszek volt nem pihenoszek, meg bufogoszek, mert a rezges jol kirazott mindent belole, kevesbe fajt a hasa.

ket eves kora ota funyiro, karam, es mas funkciokat is betolt


a lanyomnal meg csak röhögőszék, mert tudja, hogyha berakom, akkor jon a hozzataplalas móka (marmint neki móka, nekem szenvedes :))

2012. júl. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekunk ilyen van (bocs csak ezt a linket talaltam hirtelenjeben, nem en hirdetem) [link]
2012. júl. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!