Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztaltatok ilyen forditott...

Tapasztaltatok ilyen forditott helyzetet?

Figyelt kérdés
11.5 hos babom van.megbizhato, jo legzesfigyelonk.meg kis korban sem es kb. 10 hos koraig szinte csak egyszer jelzett.mostanaban 1.5 honapja meg tobbszor is riaszt ejjel,jogosan ! tegnap is ! gondoltam 1 eves korog hasznalom aztan vege,de igy nem merem elhagyni.nem furcsa ez? mit tennetek helyemben ?
2012. júl. 14. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy a gyermekeddel van probléma, akkor vidd el kivizsgálásra. Bár nem hinném, hogy majdnem 1 év alatt nem derült volna ki a légzéselégtelenség. Főleg, hogy 1 év alatt rohamosan nőnek a gyerekek és a szerveik is jól fejlődnek.


Ettől függetlenül érdemes a légzésfigyelő adapterét is megnézni, nincs-e közel a tappancsokhoz. Valamint, ha elemes, akkor cseréld ki az elemeket.

2012. júl. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha nem téves riasztás akkor szólni kell a gyerekorvosnak aki ad beutalót a kórházba és alaposan kivizsgálják + alvás teszteket végeznek.

ne haragudj, de nem is értem a kérdésedet, többször jogosan riasztott a légzésfigyelő és közvélemény kutatást tartasz ki mit tenne? eszedbe se jutott orvost hívni? megdöbbentő!

2012. júl. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak lemászott az érzékelő lapokról?
2012. júl. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy jogosan riaszt?

Felkelsz és a babád nem lélegzik és fel kell ráznod, újraélesztened? Vagy mi az hogy jogosan?

Ha tényleg nem vesz levegőt, akkor azonnal hívd az orvost.

HA meg nem erről van szó, akkor lehet merül az elem, elállítódott valami, babád jobban mocorog éjjel és lemászik az érzékelőről...


Ha lehet megírnád mi volt, ha kiderül?

Köszi

2012. júl. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat! tobbszor is latta doki, tud rola akinek kell, de semmit mem talalt soha.jol fejlodo ,aktiv baba.

jogosat ugy ertettem,hogy nem aramszunet,nem elem stb.miatt volt.

mindenen tul vagyunk amin kell,nem innen vartam a csodat,csak egy kerdes volt,tapasztalatokat keresve.aki akar megdobbenhet,tobbieknek koszonom.

2012. júl. 14. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!