Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves anyukák! Hozzátáplálás...

Kedves anyukák! Hozzátáplálás során tapasztaltatok banán után több órával hányást? Nálunk ez volt, aggódok. Banán alleriga? Kinőhető?

Figyelt kérdés

2012. márc. 26. 12:55
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Hat hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, addig csak anyatejet kapott.
2012. márc. 26. 12:57
 2/15 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak semmi baja nincs tőle. 4 hós korától kap mást is, 5 hósan kapott először banános tejpépet, utána 3-4 héttel banános bébiételt. Nem lehet, hogy hirtelen evett sokat belőle, és ezért jön vissza? Az egész visszajött, vagy csak egy része?
2012. márc. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Csak egyszer fordult elő, vagy többször? Én kétlem, hogy a banántól. Ez nem allergia.
2012. márc. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem tapasztaltam ilyet.
2012. márc. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nálunk is a hozzátáplálás kezdetén bukott a banántól. kb.9 hós kora óta bírja csak.
2012. márc. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az első két nap nem volt még baj, akkor két kanállal kapott. A harmadik napon kapott kb. 20 grammot, de nem ette meg mind. Még csak a kóstolgatásnál tartunk. Öt óra múlva 2x is hányt. A védő szerint nem a banántól, így most három hét elteltével megint megpróbáltuk. Most óvatos voltam, csak 3 kanállal kapott.Sajnos megint hányás lett a vége, most 4x hányt, a végén már csak nyálkát, teljesen üres volt már a gyomra. Olyan volt, mintha addig hányt volna szegény, míg ki nem ürül teljesen. :( És most is öt óra múlva hányt szegény, szoptatás után.
2012. márc. 26. 13:15
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor hónapokig ne adj neki banánt, adj neki mást.
2012. márc. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Dettó uaz mint az 5ösnél. Hónapokig nem bírta, aztán egyszer csak igen, kb 9 hónapos lehetett amikor már nem volt gond. Nem hiszem hogy allergia, csak valamiért a szervezete kilöki a banánt. Hanyagold egy darabig, és pár hónap múlva próbálkozz újra.
2012. márc. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
3 éves kor alatt még nem lehet biztosan megállapítani allergiát, sok a fals pozitív és fals negatív teszt.
2012. márc. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most egy jó ideig nem adok banánt. Remélem, hogy később nem lesz semmi gond vele.
2012. márc. 29. 08:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!