Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Többet sírnak a szoptatott...

Többet sírnak a szoptatott babák? Mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 26. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam egy kis angyal volt. Csak akkor sírt, ha éhes volt, vagy valami problémája volt. Egy kicsit volt csak hasfájós. Igény szerint szoptattam 25 hónapos koráig.
2012. febr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A lányom is angyali nyugodt, békés baba volt. 18 hónapos koráig szoptattam. A fiam sajnos csak 1 hónapig volt kizárólag anyatejes, utána tápszeres lett, ő nagyon zaklatott, sírós baba volt, a mai napig nehezen kezelhető, most 13 hónapos.
2012. febr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Enyém főleg anyatejes, de néha kell kiegészíteni tápszerrel. Semmi összefüggést nem látok a sírás és aközött, hogy mit eszik.
2012. febr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szakértő, de szerintem ez butaság. Ha cumisüvegből kap enni, és túleszi magát, attól nem érzi jobban magát, mert sok neki, terheli a gyomrát, úgyhogy ilyenkor szerintem rosszabbul kéne éreznie magát.

Egyébként mindkét gyermekem anyatejes, mindketten nagyon nyugodtak. Viszont pl. a szomszéd tápszeres kisbaba szint állandóan sír. Úgyhogy szerintem nincs összefüggés, a felmérésben meg szerintem véletlen, hogy több szoptatott baba sírosabb.

2012. febr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A lányom 2 hónapig szopizott, utána cumisüvegezett, iszonyú sírós baba volt cicizés idején is és utána is, azóta is nehezen kezelhető.

A fiam 6 hónapos koráig kizárólag szopizott, soha egy hangját nem hallottam, ha éhes volt, akkor is csak nyekergett, sírni szinte alig sírt.

2012. febr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lányom is, a fiam is igény szerint szoptatott baba volt, gyakorlatilag nem is hallottuk őket sírni. Éjjel pl. soha nem volt sírás, nappal is csak extrém ritkán és mindig akkor, ha valami komoly oka volt.
2012. febr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lányom 4 hónapig volt kizárólag szopis, aztán kapott tápszert is, ennek ellenére neki mindegy volt mit evett, 7 hónapot ordított, sírt végig!
2012. febr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nálam ez bejött. a tápszeres babám nyugis volt, a kicsit tudom szoptatni, és rengeteget bőg...
2012. febr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!