Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan/miben vihetem a gyereke...

Hogyan/miben vihetem a gyerekeimet a strandon a vízbe (merthogy nem szobatiszták)? Hallottam valami pelusról, amivel úszni is mennek a babákkal. HOl és mennyiért lehet ilyet kapni?

Figyelt kérdés
Szeretnék a gyerekeimmel és a nagyszülőkkel strandra menni. A kicsik 17, illetve 4 és fél hósak.
2009. júl. 13. 05:24
 1/6 anonim ***** válasza:
DM?Rossmann,meg általában a nagyobb bababoltokban van,ÚSZÓPELENKA a neve.3-5 db van egy csomagban,1000ft körüli áron. Márkától is függ.
2009. júl. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Úszópelusnak hívják.

Szinte minden ismert pelus márkának van ilyen.( huggies,libero,babylove)

2009. júl. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Rendes úszonadrágnak kinézőt is lehet venni bababoltban, ezek nem eldobhatóak, spéci betéttel és szigeteléssel, mosható, újrahasználható.
2009. júl. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még annyi lenne a kérdése, hogy a nem mosható úszópelusra nem kell még egy kisgatyót is felvenni? Ha igen, akkor olyat hol lehet venni? Csak mert eddig én még nem találtam pici úszónadrágot.
2009. júl. 13. 08:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi Babylove úszópelust használtunk és mivel az egyszínű fehér, ezért adtam rá egy kisgatyát. De egyébként nem kell, csak, hogy csinosabb legyen. A nagy márkák pelusai mintásak, azt én nem takarnám el.
2009. júl. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végül vettem úszópelust, és úszónadrágot is, de először megpróbálom gatya nélkül.
2009. júl. 13. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!