Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már ilyen veletek? Pár...

Volt már ilyen veletek? Pár hetes kis manónak, olyan mintha be lenne gyűlve a körménél az ujja sarka. Mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
Igáig még csak 3* vágtam neki körmöt, és most vettem észre - most következett volna megint - hogy a bal kezén a középső ujjánál a köröm sarka mintha be lenne neki gyűlve és picit dagadtabb is és pirosabb ott az ujja. Mit csináljak? Nem fáj neki? Nekem szokott ha be gyűlik, ha mondjuk nem vágom ki rendesen a körmöt és belenő a húsomba. Vele is megtörténhet ez? remélem érthetően írtam le :)
2012. júl. 15. 11:12
 1/1 anonim ***** válasza:
A fiám lábán ilyen a nagyujja. Mikor pici volt (pár hetes) akkor kaptunk rá gyualladáscsökkentő kenőcsöt, elmúlt. Azután az volt a titka, hogy nem szabad kivágni a körmöt, hanem csak egyenesen levágni. Nem is nagyon gyulladt be többször. De körömvirágkrém is leviszi a gyulladást. Egyébként máig úgy néz ki a körme mintha be lenne gyulladva, pedig már 21 hónapos. Nem fáj, nem gyullad, egyenesen vágom. Majd kinövi. A doki szerint ritka, hogy orvoshoz kell fordulni vele, általában megoldódik. De kérdezd meg a gyerekorvost is.
2012. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!