Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 5 és fél hónapos kisfiú...

Jenei Bernadett kérdése:

Egy 5 és fél hónapos kisfiú édesanyja vagyok.3 napja változó időben, hogy mielőtt elaltatnám vagy etetném (anyatejes) előtte egy jó fél órát sír. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Ezektől eltekintve jó kedélyű, mosolygós és hangosan kacag. Próbáltunk párommal rájönni de egyszerűen nem tudjuk,hogy mitől lehet,csak találgatunk(esetleg frontérzékenység vagy a fogzás).Viszont mikor elalszik akkor akár 2-3 órát is alszik nappal,sőt az éjszakát is végig alussza.
2012. jún. 26. 20:59
 1/3 gabszem ***** válasza:
lehet hogy valami fejlődési dolog vagy fogzás. az én kislányom most lesz 5 hónapos és ő is pár napja kezdte ugyanezt csinálni. Nappali alvás elött nagy sírás-rívás van...
2012. jún. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

elaltatás: lehet, hogy túlpörgött, vagy megszomjazott, adj neki cicit!

etetés: ha felébred alvásból, akkor sír, az anyatej könynen emészthető, nem biztos, hogy kibír annyi időt, amennyit, te szeretnéd! szóval, szintén cici.

Az kaja, az megnyugvás, az vígasz, az álmosít. Tökéletes.

Fogzás is lehet persze, próbáltál rá dentinox-ot? az lezsibbasztja az ínyt. Ha akkor elhallgat, akkor az lesz, ha nem, akkor a fenti 2 soorm érvényes. Örök megoldás, merd használni a cicidet! :))

2012. jún. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Már kezdtem megijedni,hogy beteg vagy esetleg fáj valamije.
2012. jún. 27. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!