Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetetek? Nem kakál a...

Mit tehetetek? Nem kakál a kicsi már egy napja. Ez szokványos? Ha igen meddig tart? Hasfájása ellen mit tehetek? Én étkeznék rosszul? Van valami gyógyszer erre? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Kisbabám egy hónapos volt nemrég- Eddig nem is volt vele semmi probléma. Pár napja éjjel egykor felébred enni és onnantól hajnal 6-ig el sem alszik. Szerintem fáj a hasa. Minden evés után visszajön amit evett (legalábbis elég sok). A hízással nincs gond (hízik) mert minden nap mérnünk kell még a doktornő tanácsára.Azonban tegnap már nem volt kaka a pelusában. Ez szokványos? Ha igen meddig tart? Hasfájása ellen mit tehetek? Én étkeznék rosszul? Tornáztatni nem nagyon merem, mert köldöksérve van, helyette csak maszirozni szoktam. A szelek mennek neki, de kaka semmi. Van valami gyógyszer erre? Mit tanácsoltok?
2012. júl. 16. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha 1 napig nincs kaki az nem baj!!Főleg mert anyatejes..elméletileg ha heti 1 van az is jó.

Ha nem mered tornáztatni, akkor amikor fáj a pocija, akkor tegyél rá valami meleget, vagy masszírozd neki az óramutató járásával megegyező irányba.

Én sima kamillateát adtam neki (persze nem erősen, szinte alig volt benne kamilla), vagy van az úgynevezett Baba mosoly tea,én lányom ezt bírta, mert van a Mecsek tea, de attól még jobban szenvedett.Vannak még egyéb szerek, mint pl az Infacol, vagy a Grape water, de a gyógyszertárba segítenek neked ebbe ha elmondod mi a helyzet.

Egyébként én mikor szoptattam, sok rántott levest ettem.Az abban lévő kömény rendesen kitisztította a babámat. :)

2012. júl. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, hasznos volt. :)Megfogadom a tanácsod.
2012. júl. 16. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!