Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyógyszer, csepp vagy...

Milyen gyógyszer, csepp vagy más készítmény alkalmazható újszülöttekél (3 hetes) hasfájás ellen?

Figyelt kérdés
Semmit nem találok a neten, csak max. 3 hós kortól.
2009. júl. 25. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mi espumisan cseppet adtunk neki
2009. júl. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a doktornő Infacol-t ajánlotta,és azt lehet adni neki már1hós korától.

Nekünk bejött

Vény nélkül is kapható,800-1000ft közt volt az ára azt hiszem

2009. júl. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Infacol.
2009. júl. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Mi próbáltuk a melegítős párnát,a homeopátiás bogyókat,de nem hatott.Ami talán jó ha masszírozod a kis pocakját óra járásával megegyezően.Én egy pici babaolajat is szoktam használni,és körbe körbe amíg jólesik neki:)

De sajnos kb.3 hónapig fájni fog:(.

Az én babám jövő héten lesz 3 hónapos de még hasfájós...

2009. júl. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sab simplex. Ez egy elég új készítmény, nekünk a doktornéni ajánlotta, mert az infacol nem használt. Nem is kell belőle olyan sok, mint amennyit ír. Mi napi 3x10 cseppet vettünk be belőle, és sokkal jobb lett a helyzet, mint volt. Igaz néha még görcsölgetett a pocija, de már nem sírt miatta, csak nyöszörgött, és nem is tartott olyan sokáig a probléma esténként.

Szerintem próbáljátok ki!

Másfél hónapos kora óta használjuk, most 3,5 hónapos, szépen lassan hagyjuk el.

2009. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mecsek tea, Infacol, Espumisan csepp, Chamomilla vulgaris homeós bogyó, melegítő párna. Mi ezeket próbáltuk, de a végén magától elmúlt, 3 hónaposan. Sajnos ez ilyen. Valakinek semmi nem válik be. De próbálkozni lehet. A gyógyszertárban érdeklődj, biztos van valami ezek közül.
2009. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Infacol,Espumisam csepp,papaverines oldat(vényköteles),aloe activator,chamomilla 15ch+dioscorea villosa 9ch,saab simplex, lehet kapni a kórházakban kéz alatt valami port(májhoffer vagy mi a neve,sajnos nem tudom hogyan kell írni mert csak hallottam róla) a többit próbáltuk, és a homeós jött be. Most már 5hónapos és már nem fáj neki.
2009. júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gripe Water lemaradt, azt hiszem 4hetes kortól szabad.
2009. júl. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi csajok... Vettem infacolt és Espumisant is.. meglátjuk!
2009. júl. 26. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!