Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bicikli utánfutó + babakocsi?...

Bicikli utánfutó + babakocsi? Ti vennétek ilyet?

Figyelt kérdés
Igazából maga a babakocsis rész tetszik benne, jó tágasnak és kényelmesnek tűnik. Többnyire akként használnám. Nem ciki?? Mármint a környéken nem igazán látok ilyet és nem is ismerem a terméket magát. 1 gyermeknek kellene, ha jól tudom, nagy a teherbírása. Van ilyennel kapcsolatban tapasztalatotok? Lehet ezt télen használni babakocsiként? Elég magasan van és biztonságos a gyermeknek? Hirtelen nem jut több kérdés az eszembe. Nagyon várom tapasztalataitokat!
2012. júl. 16. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Láttam már ilyen járgányt, de csak bicaj után kötve. Igaz, hogy lehet tolni (amelyiknek van tolókarja), de még babakocsiként használva nem láttam. Ettől függetlenül nem lehet rossz. Ha nektek beválik és kényelmes a gyerkőcnek, ne törődj vele mások mit mondanak.
2012. júl. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én láttam a kempingben ilyet, utánfutóként és a városban babakocsiként is használatban, nagyon praktikusnak tűnik, a gyerkőc jól érezte magát benne mindkét módon.
2012. júl. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj, de jó, hogy ezt írjátok! Úgy megvenném, csak annyira kis furi a szerkezet, de tényleg csak az számít, hogy a pici jól érzi-e magát!
2012. júl. 16. 12:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha azt vesszük én bizony láttam ennél a szerkezetnél sokkal "rondább" babakocsit is az utcákon. Eszméletlen csúfak tudnak lenni a mai babakocsik. De nyugi, szerintem ezzel az utánfutós babakocsival nem fogsz leégni, mert praktikus kis szerkezet.
2012. júl. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!