Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós kisbabám hajnali fél5-5...

8 hós kisbabám hajnali fél5-5 órától már csak nyöszörög, és nem tud aludni. Miért?

Figyelt kérdés
A szeme csukva, forgolódik jobbra-balra, sírdogál, ha nagy nehezen el is alszik, cici vagy dúdolgatás hatására, akkor is fél óra múlva kezdődik elölről. Majd fél8 körül kel fel igazán.
2012. júl. 16. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:

hát az okát nem tudom, bocsi, de az én fiam ennyi idősen fel is kelt fél5-5 kor és már nem aludt:/

Valamiért nem érezheti magát jól...nem fázik, vagy nincs melege?Foga nem jön?

Amúgy régóta ez van, vagy új?

2012. júl. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van a születése óta,pedig már másfél éves. Szintén cicizik és így vissza tud aludni. Lassan le kell szoktatni. Szerintem az a baj,hogy nem tudnak önállóan elaludni,segítség kell hozzá. Én sosem hagytam sírni,ráadásul nem cumizik,így már elfogadtam ezt a helyzetet.Akkor lesz érdekes számunkra, ha jön a kis tesó.
2012. júl. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A választ nem tudom, de kisfiam 8 hónapos lesz 21-én, és két hete szintén ezt csinálja. Már egy ideje nem eszik éjjel, de újra adok neki. Van olyan, hogy megeszi és akkor alszik is tovább szépen, de pl pont ma hajnalban ez sem segített, és félóránként nyöszörgött. Én a fogára gyanakszom, mert nekünk még egy sincs.
2012. júl. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
általában fél 1 körül cicizik, és rögtön vissza is alszik, majd 4 körül ismét, aztán fél5 - 5től jön ez a herce hurca. Én azt látom, hogy ő aludna, de vmi miatt nem megy neki. A foga folyamatosan jön. Kb. 1,5 hónapja van ez, sajnos.... Nem kevés neki, ha fél9 körül elalaszik, és már fél5-5 körül fent van? az csak 8 óra alvás... de ha felkel 6kor ( néha ) akkor meg olyan karikásak a szemei, egész délelőtt kótyagos:(
2012. júl. 16. 13:53
 5/8 A kérdező kommentje:

nekünk már 3 fogunk van lent, és fent is elég púpos az ínye... de kb. azóta van ez, amióta van fogunk...

hát az éjjeli cicizés, külön sztori lesz, hogy arról hogyan szoktassam le...

2012. júl. 16. 13:56
 6/8 anonim ***** válasza:
mi is ezzel szenvedtunk kb.7,5hos korátol, ami szerintem gond, hogy 5fele már elég éberen alszik, úgy mint más felnott is, és ilyenkor minden felkeltheti. Lehet ez a foga, a kinti zajok, a napsutes, a meleg a szobában (most hogy kánikula volt). Ami nálunk bevált, hogy az utolso cicizéskor már magam mellé teszem vissza (kb.fél5-5 korul), ha kozben megébred, fekve, mozgás nélkul megszoptatom. Igy ma 8.15-ig aludt. Az ablakot is becsukom, ha éjjel nyitva volt, mert az autok hangjara is felébred.
2012. júl. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen, én is azt szoktam, hogy magam mellé veszem hajnalban, illetve az utolsó cici után már nm teszem be a helyére... köszi a válaszokat
2012. júl. 17. 08:52
 8/8 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok, azt hiszem nekünk meg van a ludas, ma észrevettem, hogy kibújt az első fogacska:)
2012. júl. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!