Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám alvás közben izeg-moz...

Kisbabám alvás közben izeg-mozog folyamatosan, jár a keze és a lábai, miközben nagyokat nyöszörög. Mitől lehet ez, és mit tudok csinálni vele, hogy ne szenvedjen így?

Figyelt kérdés
2008. okt. 31. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem írod, hogy hány hetes a babód. Szerintem így dolgozza fel a napközben átélteket, erröl lehet szó. Biztos sok újat tapasztal! TV-t még nem néz, ugye? Mert védönök szerint ez is okozhatja.
2008. okt. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még csak négy hetes, így hát tévét nem néz még. Van amikor nyugodtan alszik, de sokszor egy órán keresztül is nyöszörögve alszik, amíg ki nem veszem az ágyból, és nem kezdek sétálni vele. Arra is gondoltam, talán a hasa fáj?
2008. okt. 31. 14:51
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Az én kisfiam 3 hetes és ő is ilyeneket csinál alvás közben, kivéve amikor mélyen alszik. Mi megkérdeztük a védőnőt,és azt mondta ez teljesen normális, élettani dolog. Az én babámnak amikor a hasa fáj, akkor nagyon sir, az összetéveszthetetlen mással.
2008. okt. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Erre még én sem tudom a pontos választ, pedig a babóm már 4 hónapos.

Mindenesetre az enyém akkor csinálta ezt, ha levegő volt a pocijában és ez zavarta. Ilyenkor addig mocorgott míg el nem mozdult a beszorult levegő, olykor egy-egy puki és/vagy büfi kíséretében...

Utána szépen megnyugodva aludt tovább.

2008. okt. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az en babam is 4 hetes, ugyanezt csinalja. A vedono es gyerekorvos azt mondta, hogy ez az alvasnak egy nem mely fazisa, es semmi baja nincs a babanak. Sot, ez a fajta alvasi periodus meg gyakoribb ebben a korban, mint a melyalvas, amikor teljesen nyugodtan alszik. A mozgasat meg nem tudja kordinalni, azert jarnak a karjai. Egy hatranya van ennek, hogy neha nehezen alszik el, a sajat mozgasa ebreszti fel, de az enyem azert elobb-utobb el tud aludni, kulonosebb megnyugtatas nelkul is (ha nem tud, akkor sir, es akkor mindenkeppen felveszem, hogy megnyugtassam).
2008. nov. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!