Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korban lehet...

Mennyi idős korban lehet elkezdeni a "fegyelmezést" a babáknál? A "nem szabad"ra gondolok.

Figyelt kérdés
Most még csak 6 hónapos, ebből egy kukkot sem értene. Csak majd szeretnék következetes lenni. Ha jól olvastam csak másfél éves kor körül értik meg, de előbb el kell kezdeni.
2009. júl. 13. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már próbáltam, Mi is 6 hónaposak vagyunk, persze, nem érti, amit mondok, de a hanghordozásomból tudja (ne úgy értsd, hogy kiabálok, isten ments), hogy valami nem OK. Ilyenkor tágra nyílt szemekkel, picikét ijedten, vagyis inkább meglepetten néz.
2009. júl. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Én sem kiabálni szeretnék vele, csak tanítani hogy mi a helyes és mi nem. Persze tudom hogy még nem érti csak szoktatni szeretném a " fegyelmezéshez ". Szép lassan :).
2009. júl. 13. 16:04
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor elkezd kúszni, fogod mondani sokszor, ne aggódj!:)
2009. júl. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én miután elkezdett kúszni, 8 hónapos kora körül. szóltam, h ne nyúljon a konnektorba és a kábelekhez.
2009. júl. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kösz, lassan elkezd kúszni, már nagyon akaródzik neki. Akkor nem soká kezdhetem.
2009. júl. 13. 16:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Javasolhatom neked a Suttogó titkai II-es könyvet? Nagyon jó dolgok vannak benne. Később is jól jöhet. :)
2009. júl. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kislányom olyan 8 hónapos kora körül már értette, meg is tudott sértődni rám!!

Ha 1,5 évesen kezdenéd el, már rég elvesznél.

2009. júl. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7 hónaposan már megérti!
2009. júl. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 13. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!