Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti vennétek kisgyereketeknek...

Ti vennétek kisgyereketeknek bukfenctálat? Hasznos lehet vagy csak "jópofa"?


#bukfenctál
2012. júl. 16. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vennék, de jópofának találom.
2012. júl. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Sajnos csak jópofa. Mi kettőt vettünk: egyet a párom unokahúgának (3 éves), egyet pedig barátnőm kisfiának (11 hónapos). 5 perc sem kellett, hogy mindent kiborítsanak belőle.:S A 3 éves leányzó rájött, hogy ha megfogja a tányér részét, akkor simán ki tudja borítani, a kisfiú pedig csak lelkesen rázta, aminek ugyanaz lett a következménye.:S Azért jól lehet vele szórakozni, de nem túl praktikus.:)
2012. júl. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi. Igen én is pont azon gondolkodtam, hogy oké, ha a szélét fogja az ember nem borul ki a tál, de ha magát a tálat fogom meg simán kiborulhat.És a gyerekek naná hogy megfogják magát a tálat is, mert mindent megfognak :-)

De mindenesetre jó reklámfogás a kisgyerekes anyukák számára, hogy a "kiboríthatatlan" tál. :-))

2012. júl. 16. 17:13
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is tetszett, de nem vettem, én amiatt, mert arra gondoltam, hogy ha ilyen tálkája van a lányomnak, akkor soha nem tanulja meg, hogy hogyan kell egyensúlyozni az edénnyel.

Én nem fogtam ilyen tálat a kezemben, nem tudtam, hogy ennyire semmire való:)

2012. júl. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vettünk, de semmit nem ér!!! Nagy reklámja van csak. Az én fiam mindent kiborított belőle.

Egyszóval DrágaSz@r! ;-)

2012. júl. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is van,de könnyű kibortani :(
2012. júl. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Izoldaaa ***** válasza:
Kaptunk ajándékba, de csak figyelemelterelésre vetem be. Ha a 9 hónaposom nyűgös, akkor elkezdem neki pörgetni a tányért és egy kis ideig leköti. Másra szerintem nem jó.:)
2012. júl. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Na akkor nem veszünk, pedig úgy megtetszett nekem,de így nem sok értelme van ha semmi haszna.
2012. júl. 18. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!