Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen a babám, mit...

Miért ilyen a babám, mit csinálják vele? Van más is ebben a cipőben?

Figyelt kérdés

Egész nap sír,ha mászik,ha kúszik,ha feláll csak ordít.

8 hónapos,szülvetése óta ilyen.Már nem bírok vele.A nagyobbik fiam egy kis angyal.pedig ő is csak 2 éves.

Nem eszik rendesen csak löpköd,ölbe nem lehet fogni mert csatárok ki,pelenkázni,költöztetni rémálom. Már ott járok,hogy félek vele egyedül maradni. Mit tegyék,hogy könnyebb legyen vele?Védőnő meg gyerek orvos mintha meg sem hallaná mikor mesélem. Nem reagálnak. De biztos nem én nyafogom túl.Anyukám is mondta hogy 2nkel nem volt ilyen nehéz.



2012. júl. 16. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:

:)

Én !Én! Megértelek!! Őszintén! Az enyém 8,5 hós , már most akaratos és visít, nem viccelek, visít! ha vmit szeretne.

Első éjszaka úgy zajlott h éjjel végig ordított, úgy jött a csecsemős már, h tudjak pihenni tőle....

Fürdetés, pelenkázás....á, már előre készülök lelkileg ....

Csak a módszereimet tudom leírni nekd, hátha segít:

Ha nem bírok már vele, bekapcsolom neki a tv-t, az egy pár pillanatig leköti

Öltözködéskor, fürdetés után pl. adok vmit a kezébe, hadd rágja, forgatgassa. (kedvence a hintőporos flakon és a popsikrém-persze vigyázok, h mindkettő zárva legyen, mikor odaadom).

Etetésnél nálunk etetőszék kilőve, hanem ő is kap egy kiskanalat, meg én is fogok egyet, és hol ő rágja a sajátját, hol én adom a falatot-azt úgy eltűri, de mindezt ölben, mert etetőszéken kajafröccsentési versenyt rendez :)

Szóval nem vagy egyedül, ha sovány vigasz is ez!!:)

2012. júl. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De amúgy meg egy mosolygós , kacarászós baba ("amikor formában van), akkor az összes visítását és akaratosságát "elfelejtem". De sajnos egy pár perc múlva jön újra a nyekere....

Védőnő, gyorvotól meg ne várj tanácsot, minden gyerek más, meg tudod , elmondják a szakszöveget,aztán kész.

Én még azt szoktam titokban lesni, h mi az ami érdekli...Na, akkor rástartolok és azt adom neki:) (pl. testvérének vannak játékai amik érdeklik, akkor kiteszem neki, hadd válogassa ) vagy szereti a gumilabdákat, gurigatom neki, ő meg megy utána mint egy kiskutya:)

Apró dolgok ezek, de hátha tudsz vmi ötletet venni belőlük:)

2012. júl. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!