Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Valaki járt...

Mit csináljak? Valaki járt már ilyen cipőben? Nem tudom hogy hogy döntsek

Figyelt kérdés
A barátnőmmel több éve legjobb barátnők vagyunk, mindent egybe csináltunk, elválaszthatatlanok voltunk . Csak amióta nekem is meg neki is pasija lett, kicsit kevesebb idő jut egymásra, és mindketten azt érezzük h elhanyagoljuk a másikat . Sokszor én is éreztem h már háttérbe szorultam,ami elég rosszul esett. Próbáltam már beszélni vele, h felejtsük el egymást, de ilyenkor mindkettőnket elkap a sírás, és azt érzem: hiányzik. nem bírok nélküle lenni , de viszont ha jóba vagyunk ,akkor eléggé a pasija körül forog minden .
2012. ápr. 9. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

De miért kellene, hogy elfelejtsétek egymást? :) Attól, hogy már nem találkoztok, nem vagytok együtt annyit, mint régen attól még nem kell elfelejtenetek egymást... :)


,,Az igazi barátokkal nem kell mindennap találkozni. Az ember tudja,hogy ott vannak ha szükség van rájuk.,,

2012. ápr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
17 :) bocsi , elfelejtettem oda írni :) nem azzal van a gond , hanem h így egyikse kereste nagyon a másikat :/ és mindkettőnek hiányzik a másik , és most nem tudjuk mi legyen :S
2012. ápr. 9. 21:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Esetleg csináljatok programot négyesben. Vagy hetente 1 nap legyen kettőtöké. De ilyen baromságot, hogy akkor felejtsétek el egymást, ne haragudj, 17 éves vagy, nem 10.

Néha 1-1 telefon, nem is értem a kérdésedet, komolyan...

2012. ápr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

és mindkettőnek hiányzik a másik , és most nem tudjuk mi legyen :S'


Tudod mi legyen?

Üljetek le és beszéljétek meg.

lehet magánélet is, és lehet idő a barátságra is.

Mondd el téged mi bánt, aztán Ő is, és próbáljatok megállapodni.

Ha végleg nem jó semmi, mert te sem érzed jónak Ő sem, akkor vége a barátságnak.

De mivel mindketten érzitek a hiányt, így tudtok beosztást tartani, hogy barátra és másfajta barátra is legyen elég idő

2012. ápr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Joöjjetek össze ti ketten baratokat meg dobjatok
2012. ápr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy többet vagy a barátoddal, remélhetőleg egy fiúval fogsz majd családot alapítani és nem a barátnőddel.. Előbb-utóbb el kell szakadnotok egymástól, felnőttként nem fogtok tudni folyton együtt lenni. Ugyan olyan barátnők maradhattok, mint eddig, nem megszakad a kapcsolatotok, csak másmilyen lesz.
2012. ápr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :))
2012. ápr. 9. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!