Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam úgy született hogy...

A kisfiam úgy született hogy a fityma lebernyegszerűen szétnyílik a fütyijén úgy értsétek hogy a makk alsó részén egyáltalán nincs fityma ti elvinnétek körülmetélésre mert esztétikailag eléggé csúnyácska?

Figyelt kérdés
az orvosok a körülmetélést ajálják de mivel 3 hónapos babárol van szó félek a mütéttöl
2012. júl. 17. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
3 hónaposan még ne vidd, de ha "tolható" ez a műtét akkor addig 2-3 éves korig ÉN várnék vele. Tovább nem, mert utána már emlékszik a műtétre.
2012. júl. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha az orvosok javasolják,én pont hogy inkább most vinném,hogy túl legyen rajta.Egy 2-3 éves gyerek már jobban fél szenved egy ilyen procedúrától,jobb kisebb korban,legalábbis ha az én(ok nélküli-csak státuszokon és oltásokon találkoztak) "fehérköpenyfóbiás" fiaimra gondolok.
2012. júl. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Én is azt tenném, amit az orvosok javasolnak, és most műttetném.

Szerintem, ha már muszáj, most kell túlesni rajta, nem amikor már nagyobb, és fél is, mert nagyjából érti, mi vár rá.

2012. júl. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jó, kedves 2., de azt tudod h a körülmetélést altatásban végzik? Nem mély altatásban, de mégis azért altatásban....
2012. júl. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
és 2-3 évesen nem altatásban végzik?
2012. júl. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Az én kisfiamnak kétszer volt műtve a fütyije, először 8 hónaposan, majd 14 hónaposan. Altatták mindkétszer, szépen ébredt, nem volt gond. Hozzáteszem elsőre könnyebb volt, mert könnyebb volt hurcolászni, lefoglalni. 14 hónaposan állandóan ülni, mászni, felállni, szaladgálni akart. Úgyhogy én a helyedben inkább minél előbb műttetném (ha már muszáj). 2-3 évesen sokkal nehezebb lesz.
2012. júl. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. júl. 17. 14:39
 8/11 anonim ***** válasza:
2 vagyok.Szerintem egy anya-félelmein nem változtat,hogy 3hónaposan vagy 2-3 évesen.Annál inkább a gyermek félelmein.Ha nem viselnék jól az altatást a kicsik,nyilván nem is javasolnák az orvosok,csak és kizárólag később!Egy anyának mindig szörnyű és félelmetes,neki is jobb ha túl vannak rajta!Szóval a véleményemet fenntartom,és megértem a félelmet is,a babák jobban viselik ezeket mint mi gondolnánk!
2012. júl. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Izoldaaa ***** válasza:
57%
Néhány hetes babáknak is csinálnak körülmetélést.
2012. júl. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
A barátnőm kisfiának is ugyanez a baja. Így született. A kisfiú 2,5 éves, neki jövőhónapba kell vinnie Szegedre műteni. Neki azt mondták, hogy "szépészeti" műtétje lesz.
2012. júl. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!