Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek ezek ellen?

Mit tegyek ezek ellen?

Figyelt kérdés
14 vagyok és fitymaszűkületem van (a fitymám vége nem jön hátra merev állapotban). Szeretném majd körülmetéltetni magam, mert nagyon zavar, plusz majd később még "használni" sem tudom majd. A probléma csak az , hogy kifejezetten rosszul vagyok a vértől (hányinger, szédülés) és a friss seb, a duzzanat látványától is (utána néztem, hogy mi lesz a műtét után). És még ehhez az is társul, hogy nagyon érzékeny a makkom. Mikor hozzáérek, nem is az, hogy fáj, csak...kellemetlen. Mit kellene tegyek?

2012. jún. 17. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor talán nem kapásból a körülmetélést kéne akarnod, hanem alternatív megoldás után keresned, és csak a legvégén metéltetned, ha már semmi nem segít.


Más topikot nem bújtál át, mielőtt feltetted itt a kérdésedet? Annyi sok hasznos topik van erről...

2012. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is van egy enyhe fitsmaszűkületem és eddig mindig tudtam "használni" amennyiben nem fáj merevedésnél csak nem megy teljesen hátra akkor ne is foglalkozz vele...
2012. jún. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Aki keres, az talál. Íme:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..


Fiatal vagy még és könnyen megnyernek maguknak a tévhitek, ami a kifejtésedből szépen ki is derül. Előbb talán kísérletezz, nőlj fel a feladathoz, max. a legvégén vágass (de ne mindent), ha már mindent megpróbáltál, de semmi más nem segít!

2012. jún. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!