Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csipő fejletlenség?

Csipő fejletlenség?

Figyelt kérdés
2hós babámnak a tegnapi ortopédiai ultrahangon kiderült,hogy fejletlen a bal csípője,terpeszbetétet javasoltak 1 hónapig majd control.Volt valaki ilyen helyzetben?

2012. júl. 17. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen. Nekunk is tovább kellett az olyan betétet hordani. Mi nem 2x, hanem 3x voltunk kontrollra. Nálunk a 2 kotelezo. A doktornonk Vigantol cseppet megemelte, így 3 cseppet szedett naponta. A kovetkezo kontrolon minden rendben volt. Ne keseredj el.


18 hos kislány anyukája

2012. júl. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,ő már a 3.babám,azelső 13 éves neki is volt,de nem kellett visszavinni,3 éves kislányomnál minden rendben volt,neki nem írtak fel!Rem.nem lesz baj!
2012. júl. 17. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:
A Vigantolt alapbol szedte ujszulott korátol. 2 cseppel kezdte, majd megemelte 3 cseppre. Másfél éves a lányom. Tavaszig szedte, majd azt mondta a doktorno, hogy most sok a nap, ezért csak osszel kezdjuk el ismént szedni.
2012. júl. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ADOM ÉN IS NEKI A VIGANTÓLT
2012. júl. 17. 15:51
 5/5 anonim ***** válasza:
szia!!nekem 2 kislányom van,mindkettőnél fejletlenebb volt a jobb oldali csípő a 6 hetes vizsgálaton.nekünk is volt terpeszpelus,és nagyon sokat tornáztattam minden este.2 hó múlva a kontrollon mindkét kislányomnál rendben volt minden.azóta sincsen semmi probléma,a nagy 5 éves a kicsi 4 hónapos.
2012. júl. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!