Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem marad meg újabban...

Miért nem marad meg újabban az autós hordozóban és a babakocsiban a kislányom?

Figyelt kérdés
Hat hónapos kora óta (most 7 hós) egyszerűen nem lehet vele bírni az autóban, sem a babakocsiban, ha nem alszik, akkor dobálja, csavarja magát, a hordozóban is hasra fordulna, sikít. Ülni még nem tud, a b.kocsit próbáltam már slégan állítani, de abban csak lecsúszik. Másnál is van ilyen? Hogyan kezelitek (főleg az autóban)?
2009. júl. 13. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Enyém is 7 hónapos leányka. Ugyanez van. Két dolgot csinálunk: általában ha lehet ,akkor indulunk el vele bárhova, mikor már amúgy is alvásidő közeledne, akkor nyugisabb, és sokszor el is alszik. Másik, hogy viszek neki játékokat és cumisüvegben teát. (Ezért biztos sokan kiakadnak, de ha semmi sem segít, kiveszem a kocsiban a hordozóból és az ölembe ültetem - persze csak ha az apja vezet).
2009. júl. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Deogy vagyok én ezen kiakadva, s bár tudom, veszélyes, mégis néha ez az egyetlen megoldás, hogy kicsit ölbe veszem, hogy egyáltalán apa tudjon a vezetésre koncentrálni. Aztán, ha jön a rendőr bácsi, akkor javaslom, próbálja meg ő a kicsit megnyutatni és a hordozóba láncolni. Hátha neki sikerül.
2009. júl. 14. 22:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor egyformán gondolkodunk! :) A múltkor a Balatonon voltunk, gyerek a végcél előtt már az ölemben hátul.. egyszercsak a férjem hátraszól: Dugd el a gyereket, rendőri ellenőrzés van..! :) Én meg szegényt "eldugtam". Szerencsére nem kaptak ki bennünket.
2009. júl. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!