Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Babám 4 hónapos...

Mit csináljak? Babám 4 hónapos "üvölt " a babakocsiban. Eddig mózesben volt, most az autós bébihordót tettem rá, de az sem jó. Hogy vigyem így levegőzni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezen az időszakon mi is átestünk.(És gondolom még sokan!)Nekünk mindig az lett a vége,hogy kézben cipeltük (vagy kenguruban)...Le fog szokni erről nyugi,de ki kell böjtölni ezt az időszakot.

2009. okt. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kisfiam is megunta ebben az időszakban a babakocsit, nem tudott nézelődni. Ő ugyanis soha egy percet sem aludt a babakocsiban. Így váltottunk a kengurura, amíg nem volt szabad a babakocsi háttámláját megemelni. Azóta megint nincs ilyen gond.
2009. okt. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tedd csak simán a babakocsiba,ne hordozóba. Vidd nyugodtan sétálni,úgyis abbahadja,rájön,hogy nincs más megoldás. Az én babám 3,5 hós,van,hogy lent kivesszük a kocsiból és mikor visszarakjuk üvölt. Tolom akkor is,mintha misem történt volna,pár perc múlva abbahagyja.
2009. okt. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom sem marad el a babakocsiban 3 hónapos kora óta. Azóta is kenguruban cipelem, most 6 hónapos.
2009. okt. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezen az időszakon mi is átestünk. 3-4 napig bepróbálkozott. Amint betettem a kocsiba sírt, amint kivettem csöndbe maradt. Én hagytam, hogy sírjon (csak pár percig tartott), utána pedig aludt. 4 nap elteltével mintha mi sem történt volna, elvolt a kocsiban. Azóta is abban levegőzünk. 7 hónapos baba anyukája
2009. okt. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát az én lányom nem hagyja abba...most kenguruval sétálunk,nincs kedvem stresszelni a sétán...tök jó így...
2009. okt. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!