Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire jott be nektek, hogy...

Mennyire jott be nektek, hogy az elso szo anya vagy apa volt, akkor kislany/kisfiu lett a kisteso?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
ezt kifejted?még nem hallottam róla.
2012. júl. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kislányunk apát mondott először, most várjuk a kisöcsit. :)
2012. júl. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a fiam először a nemet mondta érthetően, és aaaaaa-zott, na ez elehet apa-anya aminek akarod

de rendszerint az volt akit épp nyúzott, húga született.

Ő anyát kezdte, tesót nem tervezünk:)

2012. júl. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
bocsi,nem volt tiszta,azt hittem elterjedtebb babona:)ha babad eloszor anyat mondja ki,akkor kislany lesz a kovetkezo baba,ha apat,kisfiu varhato.az enyem 9 honapos ma,egy hete mondja napi tobbszor anya,de apat mar sokkal korabban kimondta-veletlenul,ugy hallatszott,hogy azt mondja-igy nem tudom babona szerint,ha kimondja eloszor-mint esetunkben apat- vagy tudatosan hasznalja szamit-anyat tudatosan hasznalja
2012. júl. 17. 17:38
 5/7 anonim ***** válasza:
a fiam apát mondott, kishúga született,aki meg anyát,most a 3. fiú
2012. júl. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
így már értem, köszi! lányom apát mondott, de szerintem azért mert lány és mert apa volt távol napközben, kistesó nemét még nem tudjuk, kíváncsi vagyok, bejön-e:-)
2012. júl. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A lányom apát mondott hamarabb, az anya kb a 15. szava lehetett, szerintem már csak heccből sem mondta, mert tudta, mennyire szeretném :))) Azóta van egy öccse, akinek az ajjja volt az első szava, de mivel több tesót nem tervezünk, nem tudom, nála is beválna-e a babona :)
2012. júl. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!