Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Próbáltátok már a Bugslock...

Próbáltátok már a Bugslock szúnyog riasztó karkötőt? Valóban hatásos?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Én tennék a kezére-meg sehova sem,de még magamra sem.. ilyen vegyszerrel átitatott cuccot.Mi ha megyünk nyaralni bedobok inkább egy illó olajos tartót és citromfüves vagy mentás 100%os illóolajat,az elriasztja őket.

24hós baba mamája és lassan egy másiké..

2010. jún. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nyugodtan használhatod mert a BugsLock lényege pont az hogy non-toxic,tehát NEM tartalmaz vegyi anyagokat,citrus és egyéb illóolajok a hatóanyagai,teheted csuklóra,bokára és csecsemőkre is lehet adni.Vigyázni kell a vásárlásnál mert mint mindent,ezt is koppintják a kínaiak.Üzletben kell venni.
2010. jún. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, azt tudom, hogy vegyszermentes, és csecsemőkre sem ártalmas. Mondjuk akkor sem, ja esetleg megnyalja?

Van aki már próbálta is és tényleg bevált?

2010. jún. 27. 12:50
 4/8 A kérdező kommentje:
ja=ha
2010. jún. 27. 12:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de hol lehet ilyet kapni. Melyik üzletekben?
2010. jún. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én egyelőre csak itt nézegettem:

[link]

2010. jún. 27. 15:53
 7/8 anonim válasza:
Mi a hétvégén használtuk először. Szerintem szuper. A 6 éves lányomnak a csuklóján, az 1 évesnek éjszakára a kiságya mellé tettük.Mi közben a teraszon teszteltük - nagyon hatásos, semmi csípés, le se szállnak, pedig vannaK nálunk bőven. Az illata erős, de meg lehet szokni. Mi egyébként az Árkádban vettük az egyik bababoltban.
2010. júl. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én a vaterán vettem de mégnem próbáltam ki :)
2012. júl. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!