Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tescoba akciós a A Hauck...

Tescoba akciós a A Hauck sport babakocsi mi a véleményetek róla? Fektethető is? 2hós babát lehet bele tenni?

Figyelt kérdés
Csak bevásárláshoz kellene mivel a másik babakocsink túl nagy és nehéz és nem minden boltba van olyan kosár amibe gyermeket is lehet tenni a hordozó meg sztem nagyon kényelmetlen a babának.
2012. júl. 18. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Hauck micsoda? Melyik fajtája? Tudsz linkelni?

Nekünk Malibu van, az nagyon jó!

2012. júl. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van. Mi is csak bevásárlós kocsinak vettük, mert jobban elfér a csomagtartóban. Szerintem bele lehet már nyugodtan fektetni egy 2 hónapos babát. Szinte vízszintesig dönthető, és talán az is volt írva a dobozára, hogy 0 hónapos kórtól. Ha már bevásárlás a kosara jó nagy és könnyen elérhető... Egyedül amit nem szeretek benne, hogy ha útpatkánál fel kell emelni a kocsi elejét, akkor a hátuljánál óvatosan kell rálépni, hogy megemeld különben lefékezed. Remélem ez érthető volt.

Összességében sztem megéri azt a 10e ft-ot.

2012. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!