Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Véleményeket szeretnék Graco...

Véleményeket szeretnék Graco Quattro babakocsival kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A jelenlegi babakocsimat szeretném lecserélni. Kislányom most lesz 9hónapos, és érdekelne a véleményetek, hogy érdemes-e lecserélni? Fix kerekes kocsim van, és pont ez miatt szeretném. Idáig a Graco volt a legszimpatikusabb, meg a Hauck Capri. Mit gondoltok, mennyi ideig tudnánk kihasználni? A kerekek jók? Mekkorák kb? Én 175 cm magas vagyok, a tolókarral kényelmesen tudnám tologatni? Minden érdekelne a kocsival kapcsolatban, pozitív és negatív egyaránt! Esetleg ha tud még valaki ajánlani más fajtát, azt is szivesen megnézem! Ja, és használtan vennék, találtam egyet 19ezer ft-ért, még soha nem vettem használt babakocsit..meg amúgy sincs tapasztalatom a márkával kapcsolatban, az eladó meg igazából azt mond, amit akar.. :-) A válaszokat előre is köszönöm!
2012. jan. 17. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is: írd be a keresőbe, hogy Graco és olvasgass, mert rengeteg kérdés volt már róla :)

Én is leírtam már többször is, hogy mi maximálisan elégedettek vagyunk vele.

Én is 174 cm körül vagyok és nekem nagyon kényelmes volt.

2 gyerekkel maximálisan ki tudtuk használni, nem is választhattunk volna jobban.

Viszont, az nagyon fontos, hogy ha sokat kell emelgetned vagy tömegközlekednél vele, akkor nem ajánlom, mert bazi nehéz! Vagy ha nagyon pici az autód csomagtartója, akkor sem nyerő, mert még összecsukva is óriási. Nekem egy Honda Civic-em van és éppenhogy befér. Szóval ez inkább egy tágas és kényelmes kocsi.

Viszont a súlya és a nagysága ellenére nagyon jól irányítható és rossz terepen is boldogul, bár akkor érdemes lefixálni a kerekeket.

Imádtam a nagy rakodókosarat az alján, mert egy kisebb bevásárlást is elbírt. Ugyanígy a pohártartók és a tárolórekeszek, na meg a baba előtti tálca is nagyon kényelmesek.

Ja és nagyon fontos, hogy ez egy stabil és strapabíró babakocsi, de mellette nem otromba! Szerintem tök jól néz ki :)

Most mennem kell, de ha érdekel még valami, kérdezz nyugodtan!

2012. jan. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!