Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma éjjel véletlenül könyökömme...

Ma éjjel véletlenül könyökömmel fejbevágtam babómat, honnan tudom, hogy nem lett-e valami baja?

Figyelt kérdés
Elég nagyot koppant a buksiján a könyököm sajna :(
2009. júl. 14. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem veszel észre rajta semmi furát akkor nincs semmi baja. Én még az újszülöttosztályon vágtam fejbe véletlenül a babómat miközben aludtunk.:/ Fel is sírt. Nem lett semmi baja. Már 5 hós.
2009. júl. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó kedve van, nem aluszékonyabb, nem sírósabb akkor semmi baja, kis púp a buksiján nem számít. Hidd el, jó kemény fejük, ellenállók ezek a babócák!
2009. júl. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sincsen semmi baja, hogy ha nem látod szokatlannak a viselkedését (nem aluszékony, nem hányt stb.).

De véletlenül sem akarok veszekedést kezdeni, csak megkérdezem, hogy meddig szeretnétek együtt aludni? Lehet, hogy te is jobban tudnál aludni, ha külön ágyban lenne, mert ezek szerint vigyázni kell mellette, hogy véletlenül meg ne üsd. Tényleg nem rosszindulatból írom ám. Én is aludtam együtt a lányommal pár éjszakát, de én annyira féltem az ilyen balesetektől, hogy inkább a kiságyat szoktattam meg vele. Nekem is jobb így és ő is nyugdtabban alszik.

2009. júl. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!