Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én viszem túlzásba?

Csak én viszem túlzásba?

Figyelt kérdés
3 hónapos a babám, nagyon szeretem őt. A legszebb, legaranyosabb, a legfontosabb - számomra. Egyfolytában fényképezem - amúgy is imádok fényképezni -, videókat készítek. Már több száz képem van, kb. a felét elő is hivattam - egy vagyonért, de nem bánom - hogy legyen az albumba. Mikor a párom meglátta, rosszul lett minek ennyi kép. Azt mondta nem vagyok normális minek ennyi. Nem érti ezt, mikor én kicsi voltam nem volt sok kép rólam, és megfogadtam ha egyszer gyerekem lesz annyi kép lesz róla amennyi csak lehet.
2009. júl. 14. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem is felesleges nagyon sok képet csinálni,előhívatni vagyonokért meg főleg.Én is imádom egyébként a gyerekeimet fényképezni,de ritkán hívatunk elő képet.Én azt csinálom,hogy a fotóalbumba hónapokra osztva teszem a képeket,és mindig kiszelektálom a hó végén.Én magam sem szeretek sok felesleges és hasonló képet nézegetni.Amik nem sikerültek olyan jól,azokat törlöm.Nálunk is mindig elöl van a gép,ha éppen olyan aranyos szituban vannak a gyerekek amit meg akarunk örökíteni kéznél legyen.De tényleg nem jó túlzásba vinni.

Én pl szívesen megnézegetem mások képeit is,de ha olyan sok,hgy sokáig tart unom,és azt már nem szeretem.

Próbálj szelektálni,és kevesebbet hívass elő.

2009. júl. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze szelektálok. Enélkül szerintem még több lenne. Egyébként ha rossz a kép eleve nem rakom már fel a laptopra nem hogy még előhivassam. Tehát csak a jó képeket hivatom elő, de tehetek róla mind tetszik, vagy számomra különleges? Bár nem végeztem fotós tanfolyamot - pedig szeretnék -, de elég jó képeket készítek.
2009. júl. 14. 10:58
 3/10 anonim ***** válasza:

szia. Én is renegetegt fotózom a kisfiamat! :)

még csak 7 hós, de már 2 DVD tele van a képeivel. Én csak párat hívatok elő, nem kell olyan sok. Mire 10 éves lenne, a polcon nem lenne helye másnak,mindenhol csak alumok lennének.

2009. júl. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem szeret senki ugyanarról a témáról 20 féle képet megnézni, valószínűleg saját magáról sem. Talán úgy tudnád mérsékelni, hogy ha pl. aranyosan-maszatosan eszik, akkor csinálsz 1 max. 2 képet, ha nagyon édes a póz, ahogyan elaludt, akkor is csak 1 képet. Így nem lesz 6-8 kép amin a gyerek éppen alszik, eszik vagy játszik, de mégis meg lesz örökítve ahogyan szeretnéd.
2009. júl. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi is reneteget fényképezzük, sőt rengeteg videót is csináltunk róla, de eddig még egy képet sem hivattunk ki. :)

Nem volt rá időnk. Azokak majd szelektáljuk, csak a legjobbakat hívatjuk ki. Amúgy az összeset felégetjük CD-re, így később akár többet is kihívathatunk, meg neki is megmarad és abból válogathat.

2009. júl. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Oké rendben, akkor csak én vagyok nem normális. :)

Majd igyekszem. Ha már többen is ezt mondják akkor biztos így van. Köszi

2009. júl. 14. 11:01
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is rengeteg képünk van, már több 100-as album betelt a gyerkőcről. :) Mi is inkább az első időben fotóztunk sokat, utána hidd el ritkul azért. :) Nem írtad, hogy digitális géped van-e, de ha ennyit fotózol és nem az van, akkor szerintem érdemes beruháznod és azt nem muszáj előhivatni, hanem a gépen nézed. Ami nagyon tetszik, előhivatod és kész. Mondjuk nálunk egyszerűbb, mert a férjem tud színesben fénymásolni, így normál papíron kinyomtatjuk és úgy tesszük be az albumba. 14 hós kislány anyukája.
2009. júl. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
nem vagy egyedül, ugyanezt csinálom és albumba rakom, sokkal jobb mint gépen nézegetni.
2009. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Digitális gépem van, és persze mindent ide gyűjtök a laptopra. Jó persze itt is lehet nézegetni, de azért albumban sokkal jobb szerintem. Az örök. A számítógép bármikor tönkremehet, a cd vagy dvd eltnűnhet, eltörhet stb. Egy fotóalbumot meg nem hagy el az ember.
2009. júl. 14. 17:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugi nem vagy egyedül. Én is nem normális vagyok ha ez annak számít. Amikor én kicsi voltam anyámék nem fotóztak le csak amikor már ovis voltam.(Na de nem azért mert csúnya voltam, hanem mer nem volt fényképezőgépük) Én pedig megfogadtam h. minden kis mozdulatát rögzíteni fogok. Ami pedig nagyon tetszik azt elő is hívatom. Imádom a fényképalbumokat. Aki pedig nem tisztel meg vele h. megnézze azzal nem is foglalkoznék.
2009. júl. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!