Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes a lányom és én minden...

5 hetes a lányom és én minden szopinál mérem, hogy mennyit eszik. Lehet, hogy túlzásba viszem?

Figyelt kérdés
Nehezen indult a tejem és már egyszer-kétszer előfordult, hogy két napig alig volt. A baba meg nagyon lusta enni és ezért mérem állandóan. Tudom, hogy nem kellene, mert szépen fejlődik, de mégis aggódom és ez megnyugtat, ha látom, hogy rendesen eszik. Szerintetek ez már túlzás?
2008. jún. 25. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
ha téged ez megnyugtat nyugodtan mérd minden étkezés után. Ezzel nem okozol neki kárt, ha meg látod hogy szépen nő, és eleget eszik előbb-utóbb úgy is el fogod hagyni az állandó méregetést.
2008. jún. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is mértem minden kaja elött-után három hónapos koráig. Nekem is nehezen indult, ráadásul eleinte sokat idegeskedtem és ez árt a tejtermelődésnek, a méregetés egy kicsit megnyugtatott legalább.

Aztán mivel nem volt gond, abbahagytam.

2008. jún. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!