Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben alszik éjjel a 3-4 hós...

Miben alszik éjjel a 3-4 hós körüli babátok 24-25 fokos szobába? Adhatok rá éjjel egy rövidujju body-t meg egy zoknit ás rá a ujjatlan hálózsákot?

Figyelt kérdés

Mert eddig egy hoszúujju body, harisnya meg ujjatlan hálózsákba aludt és mindig olyan meleg a keze és napközben is enyhén meleg tápszertől is izzad és kiütéses a nyaka meg az arca!

Lehet hogy éjszaka is túl öltöztetem?

Napközben rövidujjú body meg zokni van rajta ilyen melebgben!


2009. júl. 14. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ennyi ruhában, nem csodálom hogy melege volt szegénynek. Nyugodtan adhatsz rá rövidujjú bodyt meg ujjatlan hálózsákot. Szerintem még a zokni sem annyira fontos.
2009. júl. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi panelban lakunk,földszinti a lakás,éjjelre bukón van az ablak és szellősen leengedve a redőny,így alszik rövidujjú bodyban és zokniban amíg azt le nem veszi. Vékony takaróval betakkarom,de csak pár percig van rajta :o)

Ha hűvösebb van kint éjjel,akkor ablak becsukva de az öltözék ugyanez. Nappal vagy semmi nincs rajta,vagy csak egy pelus,esetleg ujjatlan body itthon.Ha megyünk valahová akkor esetleg rövidgatyó vagy napozó,esetleg "tunika" jellegű egyberészes ujjatlan szoknya. Na ezt jól megfogalmaztam...

2009. júl. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kánikulában rövidujjú body és vékony hálózsák, vagy hosszuujjú rugi csak úgy. 3.5 hós. Én a lábát nem merem fedetlen hagyni, akkor mindig hűvösebb az egész baba.
2009. júl. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rövid ujjú body vagy napozó és vékony hálózsák. szerintem nem feltétlen kell rá zokni. Én nem szoktam ráadni és úgy is meleg a lába reggelre.
2009. júl. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!