Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nincsen pénzem tápszerre ti...

Nincsen pénzem tápszerre ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 18. 22:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérj kölcsön valakitől.Vagy próbálj meg spórolni rá.Szerintem ez elég fontos dolog a kicsinek..:S

24hkm

2012. júl. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

huh...mennyi idős a babád??

úgy tudom adnak anyatejet ingyen annak, aki rászorul.

2012. júl. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
9%
Etesd úgy,ahogy anyád eteted téged! Nem lesz semmi baja a tejtől és a többi természetes ételtől sem.
2012. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha arra irányul a kérdés, h felvizezheted -e a tejed, akkor NEM! a válasz. Ez lenne a kézenfekvő megoldás, de nem szabad.

Védőnő, gydoki felé kell jelezni, és hidd el, ők nem fogják hagyni, h éhes legyen a picid!!

2012. júl. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Bocsánat de internet előfizetésre van??? pontozz le..nem számit..csak ez nekem fura..de doki-védőnősegithet ingyen anyatejhez juttatni babád!
2012. júl. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

előzőnek és elsőnek igaza van!

ez a LEGFONTOSABB, inkább te magad egyél csak fele annyit, de a gyerek tápszerét tudd kifizetni - vagy járj utána,honnan kaphatsz ingyen. védőnővel beszéld meg.

2012. júl. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy van gyógytápszer azoknak a babáknak, akik allergiásak a többi tápszerre. Ezt gyermekorvos írhatja fel, pár száz forintba kerül így egy doboz. Szerintem mondd el a helyzeted az orvosnak, és kérdezd meg, hogy felírná-e neked ezt a tápszert.
2012. júl. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán, soha nincs pénzed tápszerre, vagy erre a hónapra fogyott el a tápszer, na meg a pénz?


védőnővel beszéljél, nem csak a gyógytápszert írja fel a doki, hanem bármilyet, ha még kicsi.

védőnő meg lehet tud adni pár dobozzal, én pl. leadtam neki a megmaradt cuccokat, ha valaki rászorulna a segítségre, akkor annak adja, remélem felétek is van ilyen

2012. júl. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg, hogy érted ezt? Amit az én kicsim kap, az receptre 515 Ft, fél éves korig fel tudják írni ezt a fajtát.

Ez még olcsóbb is, mint a bolti tej, és sokkal jobb a kicsinek.

Igaz nem hipoallergén, meg nem is bukós a bébim, de egyébként nagyon szereti.

Egyébként először nekünk is olyat írtak, ami receptre volt majdnem 2000 Ft egy dobozzal, ami pár nap alatt el is fogy. Én szóltam a gyerekorvosnak, védőnőnek, hogy ezt nem bírom anyagilag, van-e olcsóbb. Persze, hogy van :), és a bébinek is bejön (szívesen issza, nem pöttyös, emésztése is oké).

Járj utána mindenképp!

2012. júl. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szülőktől nem tudsz kölcsönkérni?

Neten egy két oldalra ha regisztrálsz, küldenek 1-2 ingyenes tápszer mintát.

Igazából nem is értelek, nem a gyerek lenne az első, hogy mikor megjön a családi pótlék akkor abból bevásárolni neki, az neki jár!?

2012. júl. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!