Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Humana HA 1es tápszer mennyibe...

Humana HA 1es tápszer mennyibe kerül receptre ill. recept nélkül?

Figyelt kérdés
Vettem már korábban, de nem emlékszem... most kaptam ajánlatot ismerőstől, de nem tudom megéri e...
2009. júl. 14. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
recept nélkül elvileg nem adják ki, legalább is én nem kaptam, receptre ha jól emlékszem 2100 ft volt kb fél éve.
2009. júl. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
HA 1-et szerintem semmilyen márkában nem adják ki recept nélkül csak a HA2-t! Pár száz Ft a különbség úgy tudom!
2009. júl. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az egyes pont nem tudom, azt nem ettük, de a Start 2020,-, a kettes pedig 2300,-. Az egyes gondolom a kettő között valahol. Ezek receptre.
2009. júl. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a legtöbb patikában kiadják recept nélkül is (egyébként nem értem miért van receptes meg recept nélküli ára ha csak receptre lehet...)úgy tudom 500Ft különbség, de pontos árat nem tudok sajnos mondani.
2009. júl. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi! Egyszer vettem recept nélkül, de akkor még Bebát, és kiadták recept nélkül, igaz hogy pont pünkösd előtt volt, és nagy szükség volt rá..
2009. júl. 14. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!