Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátoknak melyik tápszer...

Babátoknak melyik tápszer ízlik a legjobban, amit recept nélkül lehet kapni (mondjuk a Rossmannban, DM-ben)?

Figyelt kérdés
Szeretnék tejbedarát csinálni tápszerből (most olvastam a receptet), de nem tudom, milyen tápszert vegyek hozzá (10 hónapos a kisfiam és anyatejes). Tudnátok ajánlani valamilyet, aminek nincs rossz íze?
2010. okt. 7. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak a Mülleres ízlett legjobban, meg is maradtunk amellett.
2010. okt. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a legegyszerübb ha tejbegrizt veszel neki a Müllerben,por alapu és vízzel kell keverni.Az én 14hónapos kislányom imádja!Remélem tudtam segiteni.Szép napot nektek!:-)

2010. okt. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a Beba, de mindegyiket megeszi.
2010. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
banános Mildibé
2010. okt. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mildibé, Dm-es, Beba
2010. okt. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A banános Mildibé a kedvenc. De lehet kapni porban tejbedarát, amihez csak vizet kell adni, több féle ízesítésben is van. Az is nagyon finom.
2010. okt. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2010. okt. 7. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!