Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csuklik a lányom állandó...

Adri baba kérdése:

Miért csuklik a lányom állandóan? 1 hónapos és naponta 7-8szor csuklik. Fázna ilyen melegben?

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
nem, ők egyszerűen ilyenek. Nekem az összes (3) gyerekem ilyen, hidd el, mindent próbáltam. Még most, nagy korában (3,5 éves :-)) is gyakran csuklik és olyankor egész ap többször újrakezdi... Már a pocakban is ezt csinálták...
2009. júl. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy fázik! Az enyém sokat csuklik és már a hasamban is naponta többször csuklott. Ott aztán már csak nem fázhatott! :))
2009. júl. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

7 hetesek vagyunk és rengeteg csuklik a babám! Már pocakban is sokat csuklott, de idekint még zavarja is, hiába írják mindenhol, hogy a babákat nem zavarja, hát dehogynem! Sőt még sokszor bukik is tőle, morog rá, van hogy fel is sír.

Olyankor felveszem, símogatom, ringatom és megnyugszik. Ha közvetlen szopi után csuklik, akkor visszateszem cicizni és attól elmúlik gyorsan, ha később kezdi, cumit adok neki, de ez nem mindig segít.

2009. júl. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
SZia! A babák legtöbbször /persze nem mindig/ akkor csuklanak, ha a böfit visszanyelik. Vagy a bukást.
2009. júl. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nekem is mondenki szugerálta, hogy nem zavarja a babákat, hááát, nyugodtan kijelenthetem, ennyi tapasztalattal, hogy de bizony zavarja őket!!! Nyüsszög, reklamál, amíg el nem múlasztom neki. Mindegyik babám!


Ui.: én mellesleg pár csepp Cebiont adok neki, mivel ez olyan savanyú, mintha citromot nyalogatna, rögtön elmúlik tőle a csuklás, de eddig akárhányszor ezt javasoltam, mindig lepontoztak, így most nem javasoltam, csak leírom, hátha érdekel... :-)

2009. júl. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!