Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel fertőtlenítsem a kisbabá...

Mivel fertőtlenítsem a kisbabám fürdőkádját?

Figyelt kérdés

2 hetesek vagyunk.

Nem hiszem, h azt domestossal kellene, és eddig csak forróvízzel mostam.


2008. máj. 5. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most esett le, hogy én sosem fertőtlenítettem, hat hónap alatt, csak kimostam vízzel. De én nem is gondoltam rá, hogy kellett volna... nem lett semmi baja. De ha gondolod, szerintem ilyen fertőtlenítő folyadékból készítsz oldatot, és azzal mosd át.
2008. máj. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem kell fertőtleníteni. Sose alakul ki az ő kis védekezőrendszere, ha mindent lesúrolsz.
2008. máj. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igazatok van... :)
2008. máj. 5. 21:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon-nagyon olykor-olykor fertotleniteni szeretnel akkor hasznalj ecetet. Vattara es attorlod vele a kiskadat es pont. En semmikeppen nem hasznalnek tisztito szereket.
2008. máj. 6. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első gyerek első néhány fürdetésénél használtunk a gyógyszertárban kapható tablettát. Aztán leszoktunk róla!

A cumisüveget is csak első használat előtt főztük ki.

2008. máj. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia.Fertőtlenítsd!!!Ne tudd meg milyen koszosak a nagykerek raktárai ahonnan kikerülnek.A domestos csodákra képes!!!!!!!

Később ráérsz 2 hetente.

2008. máj. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak mindenféle forumok ahol erről olvasni lehet es a domestossal semmi baj lehet vele fertőtleniteni viszont az anyosom védönő és ő kifejezetten a NEOMAGNOL-t ajanlja.
2008. máj. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!