Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli babádnak mikor...

1 év körüli babádnak mikor adod a vacsorát és utána mikor a tejet/tápszert?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia. En kulon nem adok neki vacsit, delutan 4korul uzsonnazunk, aztan max ha apa hazaer olyan 6korul, akkor lopkod az o tanyerjabol is, de fel7 furdes, 7ora tapszer, es 8kor alvas. Nalunk a 2,5 evesnek sincs kulon vacsora.
2012. júl. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11 hónapos a fiam, nálunk a tápszer a vacsora. Este 1/2 9-9 körül kapja. A lányommal is így volt, neki is és most a fiamnak is adok ilyen "vacsorafélét" 6-7 óra körül, tejpép, vagy kenyér valamivel, vagy gyümölcs, stb.
2012. júl. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nálunk az "uzsi" fél 7 körül van, tápszer meg 3/4 9kor. Nincs is baj, nem éhezik meg. Csak félek, hogy ha leváltanám tejre, az már nem lenne elég neki és megéhezne éjjel. Vagy alaptalan a félelmem?
2012. júl. 19. 16:04
 4/10 anonim ***** válasza:
De mit kap és melyiket akarod kiváltani? És miért? Ez most nekem nem egyértelmű, magyarázd el, kérlek! :)
2012. júl. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A cél az, hogy végül csak este és reggel kapjon tápszert. Ha "rendes kaját" kap uzsira, az teljesen jó, este meg tápszert. Ha jól értettem, így csinálod és nagyon jól.
2012. júl. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazából az esti tápszert szeretném tejre cserélni. Reggelire tejet kap már egy ideje, 4 órát simán ki is bír vele, nem igényli a szilárd reggelit. De azért félek, hogy estére nem lenne elég a tej. Tehát mondjuk az utolsó szilárd étkezés két kisebb májkrémes kenyér fél 7kor, aztán 3/4 9kor kapna tejet, aztán alvás. Kibírná reggel fél 8ig?
2012. júl. 19. 18:06
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kibírná. Azért 2 májkrémes kenyér nem olyan kicsi adag.

Az én lányom 11 hónapos lesz pár nap múlva. Ő 7 óra körül kap főzeléket vacsoraként, és általában 8-8.30 körül tápszert elalváshoz, azon elalszik.

2012. júl. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én odaültettem magunk mellé vacsorázni. Kapott egy-két falatot, majd tejet. Utána ment fürödni és aludni.

13 hónapos volt ekkor. Akkor választotta el magát. Addig fürdés után szopizott. Amikor ez elmaradt, a vacsora mellé kapta a tejet.


Mondjuk az uzsi nálunk 4 körül van, és 7 körül vacsorázunk.

2012. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja értelek. :)

Hát ezt csak kipróbálni tudod. Tejből talán nagyobb adagra lenne szüksége. Ha nem válik be, még bármikor visszaállhattok a tápszerre.

2012. júl. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vacsi után fürdés és egyből a junior ital, tehát szinte egyszerre.
2012. júl. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!