Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy kerekű, strapabíró...

Nagy kerekű, strapabíró babakocsit tudnátok ajánlani másfél éves kisgyerek anyukájának?

Figyelt kérdés

18 hónapos a fiam, a második használt babakocsit dobtuk ki a minap. Mindkettőt ajándékba kaptuk, mindkettőt úgy kaptuk, hogy még használható, de sajnos kiderült, hogy inkább használhatatlanok voltak, és mi voltunk a lomtalanítás célállomásai... :( A terepviszonyok errefelé nem túl jók, sokszor kell kavicson, köves úton, betonon, magas padkán át közlekednünk, ezért masszív, nagyobb kerekű kocsira lenne szükségünk. Persze az is szempont, hogy télen is használhassuk, illetve lehessen bele pakolni egy közepes vásárlás alkalmával.

Előre is köszönöm, ha adtok tippeket!


2012. júl. 19. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:

ABC Design Cobra: nagy kereke van és elég nagy (ritka nagy) bevásároló része alul.

[link]


persze a sport változatát ajánlom, nem a mózest :-)

2012. júl. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szokott lenni neten használt, bár lehet, hogy már újat akartok... (előző voltam)
2012. júl. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Peg Perego Gt3. Szintén hatalmas bevásárlókosárral, fújható kerekekkel, szuper rugózással és hatalmas fekvőfelülettel. (a kisfiam 92 centi és vígan elalszik benne).
2012. júl. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Touragoo Track van.Sokan szidják de nekünk bevált.
2012. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
graco smybio. De egy ilyen nagy gyereknek miért kell még kocsi? Tényleg kíváncsi vagyok. Többektől hallom, hogy még használják és nem értem.
2012. júl. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, és a linkeket! Én is ilyesmire gondoltam, amiket ajánlottatok. Vaterát nézem, viszonylag olcsón lehet találni megfelelőt!

Kedves utolsó, azért kell babakocsi, mert a kisfiam még nem tud járni, és ha meg is tanul hamarosan, soká lesz, hogy gyalog tudjunk közlekedni.:) Koraszülött volt, 12 héttel hamarabb született...

Van ugyan biciklim, és rajta gyerekülés, most azzal járunk mindenhová, de télen, esőben, hóban, lefagyott utakon nem lesz biztonságos. A babakocsi a hideg, a szél ellen is véd, biciklin egy ekkora gyerek még seperc alatt megfázik. Nem beszélve arról, hogy felénk csak a tavaszi napsütés takarítja le a havat az utakról, szóval még magam sem tudok bicóval menni, amikor jégbordás minden, felelőtlenség lenne a gyereket úgy szállítani...

2012. júl. 20. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!